Zamknij
REKLAMA

Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR oraz Bieg Przedszkolaka 2021

10:36, 26.09.2021 | MOSiR Kutno
Skomentuj
REKLAMA

26 września od godz.11.00 spotkamy się w pięknej scenerii parku Traugutta. Tam odbędzie się Puchar Dyrektora MOSiR 2021 i jedna z najsympatyczniejszych imprez jakie organizujemy, mianowicie Bieg Przedszkolaka. Będzie on odbywał się w czterech kategoriach wiekowych tj. dla 3,4,5 i 6 latków. Startujemy o godz. 11.00, ale ważne jest żeby dzieci były na starcie najpóźniej o 10.40, ponieważ chcemy im rozdać pamiątkowe czapeczki i zrobić wspólne zdjęcie. Potem ustawimy je w odpowiednich kategoriach.

Jak co roku, bezpośrednio w przedszkolach dostępne są listy zawodników i regulaminy. Ponadto szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie www.mosir.kutno.pl. Po biegu dzieci będą mogły pobawić się w strefie malucha, którą przygotuje Leo market. Będą konkursy, fotki i ciekawe animacje. Swoje umiejętności zaprezentują też młodzi piłkarze z KS Kutno, którzy zorganizują konkursy w których można będzie wygrywać szaliki. Dzieci po pokonanym dystansie otrzymają pamiątkowe medale.

Po biegu przedszkolaka rywalizacje rozpoczną dorośli, którzy pobiegną w kategorii OPEN o Puchar Dyrektora MOSiR. Kobiety w oddzielnych biegach pobiegną dystans 2 km, a mężczyźni 4 km. Zmagania będą obywały się alejkami parku Traugutta w Kutnie. Podobnie jak przedszkolaki dorośli otrzymają pamiątkowe czapeczki, a po biegu okolicznościowe medale. Zwycięzcy – pierwsze trzy miejsca, udekorowani zostaną pucharami dyrektora MOSiR. Za zdobycie od IV do VI miejsca wręczone zostaną statuetki, a uczestnicy, którzy uplasują się na miejscach od VII do XV otrzymają zaproszenia do Aquaparku.

Serdecznie zapraszamy 26 września 2021 roku w Park Traugutta startujemy o godz. 11.00. Do zobaczenia!

(MOSiR Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%