Zamknij
REKLAMA

W najbliższą sobotę turniej szachowy online

09:43, 06.04.2021 | Prezes Stowarzyszenia Łowicka Wieża Paweł Wysocki
Skomentuj
REKLAMA

Stowarzyszenie Łowicka Wieża organizuje w najbliższą sobotę turniej szachowy online.  Dwa tygodnie temu w podobnym wydarzeniu brały udział osoby z Łodzi, Rzgowa, Skierniewic, Łowicza i okolic. Często z sukcesami w Łowiczu grali również szachiści z Kutna. Zapraszamy!

Regulamin 

TOROTAX BLITZ ONLINE 

TERMIN: sobota 10 kwietnia 2021 godz. 16:00

ORGANIZATOR: Stowarzyszenie Łowicka Wieża

SPONSOR TURNIEJU: Biuro Rachunkowe TOROTAX sp. z o.o.

CELE TURNIEJU:– rozwój umiejętności szachowych,– popularyzacja szachów w Internecie,– integracja środowiska szachowego.

WARUNKI UDZIAŁU:Warunkiem udziału jest dołączenie do klubu ŁOWICKA WIEŻA na platformie lichess.org. W prośbie o dołączenie koniecznie należy koniecznie przesłać swoje imię i nazwisko, nazwę miasta/klubu oraz wiek. Po przyjęciu do klubu będzie możliwość dołączenia do turnieju. Zgłoszenia będą przyjmowane do soboty 10 marca do godziny 15:00. Zgłoszenia tej godzinie mogą nie zostać przyjęte.

SYSTEM ROZGRYWEK I TEMPO GRY:11 rund systemem szwajcarskimSystem Arena 3 minuty + 2 sekundy dla każdego zawodnika

PRZEPISY GRY:W turnieju obowiązują aktualne przepisy gry FIDE i postawa fair play. Z uwagi na formę turnieju w jakiej się odbywa (online), organizator dołoży wszelkich starań, aby przebieg wszystkich partii był uczciwy. Niedopuszczalne jest jakiekolwiek wspomaganie się podczas rozgrywania partii np: wykorzystywanie silnika szachowego.

WPISOWE: Turniej jest bez wpisowego

POSTANOWIENIA OGÓLNE:Udział w turnieju jest równoznaczny z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu. Udział w turnieju oznacza jednocześnie wyrażenie zgody na publikację wyników turnieju oraz imienia, nazwiska i wieku uczestnika.  Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

NAGRODY:Puchary dla trzech najlepszych zawodników w kategorii open oraz medalei dyplomy dla najlepszych zawodników w kategoriach: JUNIOR, SENIOR (powyżej 60 roku życia), KOBIETA, NAJLEPSZY DO LAT 8, 10, 12.  Odbiór nagród tylko osobisty w ustalonym terminie w siedzibie stowarzyszenia.

(Prezes Stowarzyszenia Łowicka Wieża Paweł Wysocki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%