Zamknij
REKLAMA

Jubileuszowy 15. Międzynarodowy Memoriał im. Edwarda Piszka uroczyście otwarty

21:58, 15.08.2019 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj
fot. Cezary Kucharczyk

Dziś w Kutnie odbyło się oficjalne otwarcie XV Międzynarodowego Memoriału im. Edwarda Piszka, na którym prezentowały się wszystkie, biorące w nim udział, drużyny. Po ceremonii kibice obejrzeli mecz MKS "Stal" BiS Kutno z drużyną NETHERLANDS UNITED BASEBALL.

Otwarcia wyjątkowej sportowej imprezy o randze międzynarodowej nie zaszczyciły niestety swoją obecnością władze miasta. Obecny był za to Kierownik z Wydziału Sportu i Turystyki kutnowskiego magistratu, Paweł Szczepanik.

Zapraszamy do kibicowania kutnowskim drużynom. Jutro kolejne mecze. 

Harmonogram turnieju 

Klub MKS STAL BIS KUTNO zaprasza wszystkich sympatyków baseballu na Centrum Małej Ligi, gdzie w dniach 15-18 sierpnia odbywa się turniej baseballowy poświęcony pamięci Edwarda Piszka. W tegorocznym memoriale wystartują drużyny z Białorusi, Czech, Holandii, Litwy, Polski i Ukrainy. Mecze rozgrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych: U-13 (GUFK MIŃSK, MKS STAL BIS KUTNO, BK VILNIUS, DARNYTSIA TIGERS, NETHERLANDS UNITED BASEBALL) oraz U-18 (MKS STAL BIS KUTNO, KADRA ŚLĄSKA, HROSI BRNO, GUFK MIŃSK, DEMONY MIEJSKA GÓRKA, DARNYTSIA TIGERS, BRABANT UNITED BASEBALL, BK VILNIUS, ZUBRY BREST).

Łącznie na czterech boiskach baseballowych odbędzie się, aż 36 spotkań, które rozpoczęły się dziś od godziny 9.30. Mecze finałowe dwóch kategorii zostaną rozegrane ostatniego dnia turnieju w niedzielę 18 sierpnia o godzinie 12.30 (U-18 boisko Stan Musial Stadium oraz U-13 Edward Piszek Stadium).

WYNIKI U13 

WYNKI U18

 

(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Rekin SłodkowodnyRekin Słodkowodny

2 0

#Każdej akcji towarzyszy reakcja.#

Portal eKutno jak zwykle nie śpi.
Portal eKutno jak zawsze pracuje, bawi, uczy, wychowuje i odpoczywa.
Portal eKutno i w ogóle i w szczególe i pod każdym innym względem jest najlepszym portalem społecznościowym na Ziemi Kutnowskiej. 01:04, 16.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JfhjjvfvJfhjjvfv

2 0

Trudno się nie zgodzić. 05:41, 16.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pytaniepytanie

0 0

Czemu w drużynie U18 z kutna połowa ludzi jest z innych miast??? Miasto z kutna daje kase na dzieciaki nie z kutna dziwne??? 15:52, 18.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone