Zamknij
REKLAMA

Drużyna z Wojszyc na Seni Cup Waplewo 2019

18:40, 10.07.2019 | DPS w Wojszycach
REKLAMA
Skomentuj

W dniach 15- 17 lipca grupa mieszkańców z Domu Pomocy Społecznej w Wojszycach w składzie: Henryk Zielechowski, Ryszard Muszalski, Roman Urbański, Wojciech Niekraś, Piotr Roman, Agnieszka Wisłocka, Beata Lelewska pod opieką Magdaleny Budner i Jana  Łyszkowicza uczestniczyli w kwalifikacjach Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Seni Cup Waplewo 2019.

W turnieju wzięło udział 21 drużyn z czego do finału dostały się drużyny poszczególnych DPS-ów:

GRUPA A- Nowe Miszewo

GRUPA B- Ciechanów

GRUPA C- Wojszyce

GRUPA D – Sadowo

Cała Liga Seni Cup została objęta patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej- Zbigniewa Bońka oraz Ministra Sportu i Turystyki Pana Podsekretarza Stanu Jana Widera.

Z 70 drużyn biorących udział w turnieju kwalifikacyjnym w poszczególnych województwach (tj. warmińsko- mazurskim, zachodniopomorskim, podkarpackim), dostało się do finału 12 najlepszych drużyn w tym Dom Pomocy Społecznej w Wojszycach.

W dniach 03- 05.07.2019 w Toruniu odbył się Finałowy XIX Turniej Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Seni Cup 2019. Rywalizowało w nim 350 miłośników futbolu z Europy tj.

- 8 zespołów z Polski

- 5 zespołów z Rosji

- 4 z Niemiec

- po 2 zespoły z Czech i Ukrainy oraz z Białoruś, Litwa, Łotwa, Węgry, Słowacja i Kazachstan.

Drużyna z Domu Pomocy Społecznej w Wojszycach po zaciętej walce z pięcioma drużynami w grupie E ostatecznie zajęła 4 miejsce zachowując wszystkie zasady Fair Play. Nie zabrakło zaangażowania, zaciętej walki, wylanego potu do ostatniej minuty meczu.

REKLAMA
(DPS w Wojszycach)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone