Zamknij
REKLAMA

Baseballowy Weekend dla „Stali"

06:55, 15.04.2019 | G. Gmerek
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę na boisku Centrum Małej Ligi Baseballu w Kutnie, drużyna    kutnowskiej  „Stali" rozegrała kolejne dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu z zespołem „Centaury" Warszawa.  Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem dla drużyny z Kutna (11 : 6).

Duża różnica punktowa dla zawodników z Kutna zdecydowała o pewnej wygranej kutnowskich baseballistów. Bardzo dobrze spisali się w tym meczu miotacze naszej drużyny  Mariusz Grzanowski i debiutujący na górce miotacza w tym sezonie  Radosław Jóźwiak .Ozdobą tego meczu były aż trzy Homeruny w wykonaniu naszej ekipy (Solo HR  Phil Richmond, 3 Run HR  Mateusz Serafin i  Artur Wojtczak).


W drugim meczu zawodnicy z  Kutna przystąpili do ataku już od drugiej zmiany zdobywając pierwsze punkty. Całe spotkanie toczyło się pod dyktando Kutnian, którzy  w kolejnych odsłonach dokładali punkty do wyniku. Tym razem znowu odbiciem za siatkę boiska popisał się  Artur Wojtczak (Solo HR). Mecz zakończył się wynikiem (11 : 2) dla naszej drużyny. Bardzo dobry występ odnotowali w tym spotkaniu nasi miotacze, którzy nie dali szans Centaurom z Warszawy (Artur Wojtczak i Phil Richmond ). Dzięki czterem wygranym, na inaugurację sezonu ekipa z Kutna prowadzi  w extraligowej tabeli.

W następny weekend  ekipa z Kutna rozegra kolejne dwa spotkania na Centrum Małej Ligi Baseballowej z drużyną  „ Dębów" Osielsko.
W dwumeczu ekipę  „ Stalowców " reprezentowali :  Tobiasz Światłowski, Bartłomiej Kopański, Wojciech Zagawa, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Phil Richmond,  Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Kacper Cichowski, Gracjan Bielecki, Łukasz Domżał, Dominik Gajdziński, Mateusz Serafin, Mariusz Grzanowski i Jakub Nadolski. Trenerem naszej ekipy jest  Marcin Smakowski a kierownikiem  Rafał Gajdziński.
 

(G. Gmerek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone