Zamknij
REKLAMA

Jak wynagradza swoich klientów bukmacher STS?

10:51, 20.03.2019 | (.)
Skomentuj

STS to największy i najbardziej rozpoznawalny bukmacher w Polsce. Ci, którzy rozpoczynają przygodę z obstawianiem wyników sportowych w dużej większości kierują kroki właśnie do tego bukmachera. Wieloletnia marka, szeroko zakrojone akcje marketingowe i pozytywne opinie - to jedne z ważniejszych aspektów, dzięki którym STS notują ciągły rozwój.

Dla nowych graczy zakładów bukmacherskich znaczenie odgrywa reputacja bukmachera, ale także bonus powitalny. STS nie może wyłamywać się w tym względzie, ponieważ promocje i bonusy, to nieodłączna część działalności bukmacherskiej. Nie ma w Polsce bukmachera, który nie oferowałby tzw. oferty powitalnej, czyli inaczej mówiąc bonusu za rejestracje.

STS pomimo faktu, że co drugi typer wybiera zakładanie się właśnie u niego, nie bagatelizuje znaczenia bonusów powitalnych. Tak jak u pozostałych firm, tak i w STS na początek można zdobyć finansową gratyfikacje. W przypadku STS bonus przyznawany jest w dwóch transzach, a jego łączna kwota sięga nawet 1027 złotych.

Nowi gracze rejestrujący konto w STS otrzymają:

  • Bonus freebet (darmowe 27 zł na pierwszy zakład)
  • Bonus 100% od wpłaty do 1000 zł (dodatkowe pieniądze na grę uzależnione od kwoty pierwszej wpłaty)

Powyższa wartość bonusów obowiązuje tylko wtedy, jeśli podczas rejestracji nowy klient poda aktualny kod promocyjny STS. Zakładając konto bez kodu promocyjnego skorzystać można tylko z ogólnej oferty, czyli bonusu od wpłaty do 1000 zł.

Zatem, nowi gracze STS mogą zyskać bonusy 1027 zł, a co z zarejestrowanymi klientami? Na nich czekają tzw. bonusy dla stałych graczy. To promocje, z których mogą skorzystać gracze, którzy posiadają konto, a bonus powitalny im nie przysługuje.

Lista stałych promocji STS:

  • Polubisz poniedziałek - w 2019 roku bonusy o łącznej wartości 3 500 000 zł
  • Twoja gra Pewna kasa - comiesięczne bonusy po 100 zł
  • Wirtualny tydzień - bonusy 30 zł w sportach wirtualnych
  • Zaproś kumpla - bonus 50 zł za polecenie gracza

Co więcej, STS organizuje konkursy, w których można wygrać bilety na mecze piłkarskiej reprezentacji Polski, a na spotkania Ligi Mistrzów i Ligi Europy otwierany jest typer z pulą nagród 50 tysięcy zł.

Wyżej wymienione promocje STS obowiązują tylko w internetowych zakładach i nie są dostępne w punktach stacjonarnych. Z oferty bukmachera korzystać mogą tylko pełnoletni klienci.

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone