Zamknij

Kolejne zwycięstwo Kadetów KKS Pro-Basket Gambit Kutno

12:17, 20.11.2018 KKS Pro Basket Aktualizacja: 12:17, 20.11.2018
Skomentuj

Drugie zwycięstwo w sezonie odnieśli w miniony weekend kadeci KKS Pro-Basket Gambit Kutno, którzy we własnej hali podejmowali zespół Startu Łódź. Pierwsza połowa oscylowała w granicach remisu.

Dopiero po zmianie stron zespół kutnowski uzyskał bezpieczną przewagę punktową, wygrywając 3 kwartę 21:7. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 74:56 dla zespołu trenera Mateusza Wasielewskiego. Była to druga wygrana w rozgrywkach koszykarzy z KKS Pro-Basket Kutno. Warto dodać, że drużyna występuje w tych rozgrywkach składem rok młodszych od większości swoich rywali. W spotkaniu najskuteczniejszym zawodnikiem został zdobywca 17 punktów Jakub Kowalewski.

KKS Pro-Basket Gambit Kutno – SKS Start Łódź 74:56 (16:18, 20:20, 21:7, 17:11)

Dekrewicz Aleksander 1, Dogadalski Kamil 0, Frydrysiak Maksymilian 7, Jarota Patryk 11, Kowalewski Jakub 17, Maciejewski Kacper 0, Marczak Jakub 11, Osiecki Mikołaj 6, Sierocki Michał 12, Wojtczak Jakub 2, Zieliński Jakub 3, Koralewski Kacper 0, Wykrętowicz Piotr 4.