Zamknij
REKLAMA

Trwa konkurs plastyczny pt. Aktywnie i bezpiecznie spędzam wakacje

12:31, 19.07.2021 | KPP Kutno
Skomentuj Obraz André Santana AndreMS z Pixabay
REKLAMA

Trwa konkurs na pracę plastyczną połączoną z fotorelacją z wakacji. Adresowany do dzieci i młodzieży konkurs ma na celu między innymi, podniesienie poziomu wiedzy dzieci, młodzieży w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa oraz zachęcenie młodych ludzi do realizacji kreatywnych zadań, rozwijania własnych pasji, umiejętności twórczych. Zapraszamy do udziału. Rozstrzygnięcie konkursu 29 sierpnia. 

Konkurs ”Aktywnie i bezpiecznie spędzam wakacje" jest współorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Kutnie, Urzędy Gminy w Krzyżanowie, Strzelcach i Dąbrowicach.

Kierowany jest do dzieci w 2 kategoriach wiekowych 6-9 lat oraz 10-14 lat. Zadaniem dzieci uczestniczących w konkursie jest stworzenie PRACY PLASTYCZNEJ W FORMIE FOTORLEACJI Z WAKACJI pokazującej aktywne i bezpieczne formy spędzania czasu wolnego. Praca powinna obrazować formy spędzania wakacji, które dziecko wspólnie z rodzicami lub samo realizowało podczas wakacyjnego odpoczynku. Praca powinna podkreślać również aspekt na co należy zwracać uwagę aby ten wypoczynek był bezpieczny. Praca powinna zawierać zdjęcia wykonane podczas wakacyjnych wypraw, które należy wkomponować w projekt pracy plastycznej.

Szczegóły w regulaminie.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%