Zamknij
REKLAMA

Trwa Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2019

09:31, 16.09.2019 | Magdalena Kamińska Rzecznik Prasowy Marszałka Województwa Łódzkiego
REKLAMA
Skomentuj

W dniach 16-17 września w hotelu Vienna House Andel`s Łódź po raz dwunasty odbywa się Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2019. W ponad 30 panelach nad przyszłością polskiej gospodarki debatować będzie wielu ekspertów z kraju i zagranicy. To doskonała szansa dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, aby wymienić się doświadczeniami i podzielić wiedzą.

Od wielu lat uczestnicy Forum wyznaczają nowe kierunki rozwoju swoich branż, przekazując sobie nawzajem nowoczesne metody budowania silnych i perspektywicznych marek. Dzięki obecności przedstawicieli różnych gałęzi biznesu, władz centralnych czy samorządów, w głowach uczestników pojawiają się nietuzinkowe i skuteczne pomysły na prowadzenie swoich firm. W tym jednym z największych spotkań gospodarczych w naszym kraju dziesiątki ekspertów wezmą udział w licznych panelach dyskusyjnych, a wśród poruszanych tematów znajdzie się rolnictwo, nowe technologie, a także świetnie prosperująca w województwie łódzkim logistyka. Panele rozpoczynają się o godzinie 14.00 .

Gościem specjalnym  Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2019 będzie premier Mateusz Morawiecki. Swój udział w Europejskim Forum Gospodarczym zapowiedzieli między innymi : Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz, Minister Infrastruktury – Andrzej Adamczyk, Wiceminister Cyfryzacji Wanda Buk , Wiceminister Inwestycji i Rozwoju Waldemar Buda, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Ryszard Zarudzki , czy Mikołaj Wild – Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego . Nie mogłoby zabraknąć także gości specjalnych. Wśród nich znajdą się między innymi ambasador Królestwa Belgii - Luc Jacobs. W czasie panelu PARTNERSTWO PUBLICZNO-PRYWATNE SZANSĄ DLA MŚP ( sala Velvet) Wiceminister Waldemar Buda i Grzegorz Schreiber , Marszałek Województwa Łódzkiego podpiszą list intencyjny w sprawie PPP w łódzkiem.

Pierwszy dzień Forum to także Gala „Biznes na PLUS”, na której gościem specjalnym będzie właśnie premier Mateusz Morawiecki. Gala rozpoczyna się o godzinie 19.00. Uświetni ją występ Moniki Kuszyńskiej, która dzień później wygłosi również wykład motywacyjny „Słabość jest siłą”. Wstęp na Galę jest otwarty dla wszystkich gości Forum.

Szczegółowy program Forum na stronie www.forum.lodzkie.pl

 

(Magdalena Kamińska Rzecznik Prasowy Marszałka Województwa Łódzkiego)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone