Zamknij
REKLAMA

Pomagamy Karolkowi!

09:26, 03.04.2019 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

Zachęcamy do pomocy Karolkowi z powiatu kutnowskiego i jego rodzicom. - Mój synek ma wadę serca założona jest zbiórka na pomagam.pl  Oto historia mojego synka - mówi Anita Radwańska.

Zdjęcie które widzimy to efekt niedotlenienia spowodowanego wadą serca. Na zdjęciu widać zasinienie wokół ust, a w okolicach noska zielony kolor. Dziecko według lekarzy urodziło się zdrowe, otrzymało 10 pkt w skali Apgar, problemy zaczęły się w wieku niemowlęcym od pojawiającego zasinienia nóg. Zaczęły się wizyty u lekarzy specjalistów, rehabilitacje, padła diagnoza wada serca przetoka wieńcowa. Karolek obecnie jest pod opieką dr.n medycznych kardiologii inwazyjnej. Codzienne wyjścia z dzieckiem na spacer stanowią duży problem dla dziecka gdyż temperatura ciała spada do 33,7 stopni Celsjusza przy tym występuje bardzo duże osłabienie spowodowane kurczeniem się naczyń krwionośnych. Karolek ma siostrzyczkę i braciszka, uwielbia się z nimi bawić jednak nie trwa to długo. Zwykła zabawa z rodzeństwem jest dla Karolka sporym wysiłkiem, bardzo często kładzie się na odpoczynek by ponownie wrócić do zabawy. Nasz radosny synek cierpi po krótkim wysiłku pada  ze zmęczenia gdzie normalny zdrowy człowiek mógłby góry przenosić natomiast u Karolka serce odbiera mu siłę. 

Sytuacja życiowa zmusiła nas do tego, aby prosić Was kochani o pomoc poprzez wsparcie finansowe.  Pomimo pomocy rodziny nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z leczeniem.

- Bardzo będziemy wdzięczni za każdą wpłatę nawet najmniejszą symboliczną złotówkę. Państwa pomoc jest dla nas bardzo ważna dzięki której będziemy mogli zapewnić dziecku leczenie i pobyt Klinice Centrum Zdrowia Dziecka oraz zakupie saturatora, który umożliwi nam w warunkach domowych sprawdzać dotlenienie krwi dziecka, jednak wiąże się to z dużymi kosztami. Serdecznie prosimy o wsparcie finansowe dla naszego synka - prosi Anita Radwańska.

TUTAJ MOŻESZ POMÓC

(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone