Zamknij
REKLAMA

Udana interwencja Czytelnika. Straż Miejska wzięła sprawy w swoje ręce

12:34, 18.03.2019 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

- Przy ulicy Chodkiewicza/Sowińskiego przy Biedronce od dwóch miesięcy leży znak zakazu wjazdu. Tylko patrzeć jak będzie tam stłuczka, albo jakieś potrącenie, bo dzieci wracają tamtędy ze szkoły podstawowej - mówi Czytelnik eKutno.pl - Rozmawiałem ze Strażą Miejską, ale powiedziano mi, że to sprawa Biedronki. Ja uważam, że to sprawa samorządu, bo to samorząd dba o bezpieczeństwo mieszkańców. Wystarczy porozumieć się z właścicielami sklepu i wyprostować znak. 

Okazuje się, że znak postawiony jest na terenie sklepu, więc naprawa znaku leży w gestii marketu. Zapytaliśmy Ryszarda Wilanowskiego Komendanta Straży Miejskiej w Kutnie czy da się coś zrobić aby w tym miejscu było bezpieczniej.

- Zgłosiliśmy sprawę kierownictwu sklepu. Już sprawa została zlecona do wykonania firmie. Znak jest tak uszkodzony, że będzie wkrótce wymieniony - mówi komendant Wilanowski. 

(O.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

klientklient

9 0

A ja postawiłbym tam policję żeby towarzystwo nie wyjeżdżało z biedronki pod zakaz. Są tam oznaczone wjazdy i wyjazdy, ale niektórym nie chce się patrzeć na znaki i jeszcze łapami machają jak im się uwagę zwróci. Podpowiadam od ulicy Chodkiewicza jest tylko wjazd na teren Biedronki..... 13:43, 18.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HorseHorse

2 0

Co ma znak "Zakaz wjazdu" do bezpieczenstwa ruchu pieszych. Wyjezdzajac lub wjezdzajac na parking kierowca ma prawo ustapic pierszenstwa pieszemu znajdujacemu sie na chodniku. 08:14, 19.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone