Zamknij
REKLAMA

Konsultacje i maraton pisania projektów KBO

09:35, 16.03.2019 | (.)
REKLAMA
Skomentuj

Budżet Obywatelski jest inicjatywą, w ramach której mieszkańcy miasta współdecydują o wydatkach publicznych w mieście, na kolejny rok budżetowy. Już po raz szósty mieszkańcy Kutna będą mieli możliwość zgłaszania swoich projektów. Kutnowski Budżet Obywatelski to wyjątkowa okazja do rzeczywistego i bezpośredniego współdecydowania o tym, na co zostanie wydana część budżetu. Daje on możliwość zgłaszania i promowania własnych, ciekawych pomysłów na rzecz mieszkańców, przyczyniających się do poprawienia funkcjonowania nie tylko własnego osiedla, ale i całego miasta.

W tym roku do dyspozycji jest 1 100 00 złotych. Do kategorii projektów dużych (projekty do 100 tys. złotych) oraz małych (projekty do 25 tys. złotych), zostaje dodana kategoria projektów różanych (projekty do 25 tys. złotych, nawiązujące do marki Kutno Miasto Róż). 

Tegoroczna edycja przeprowadzana będzie całkowicie w sposób elektroniczny. Możliwość składania projektu, jak i wszystkie informacje na temat Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego znajdują się na stronie: https://kutno.budzet-obywatelski.org 

Już od 18 marca mieszkańcy będą mogli składać projekty do 6. edycji KBO. Także od tego dnia rozpoczynają się konsultacje w Urzędzie Miasta Kutno, podczas których będzie można porozmawiać z koordynatorami budżetu obywatelskiego. Dyżury odbywać się będą w pokoju 410 (Wydział Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta) w Urzędzie Miasta: Do końca kwietnia, w każdy wtorek i czwartek oraz w poniedziałki 18 marca i 29 kwietnia, w godz. 15:30-18:00.

((.))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone