Zamknij
REKLAMA

Policjant Andrzej Rosiak został pomówiony! Oskarżony skazany nieprawomocnie

11:13, 14.03.2019 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj w Sądzie Rejonowym w Kutnie policjant st.asp. Andrzej Rosiak wygrał proces o pomówienie. Pomówił go 59-letni mężczyzna, który twierdził, że został pobity przez funkcjonariusza KPP Kutno podczas interwencji 4 czerwca 2017 na MOP-ie w Krzyżanowie. Wyrok jest nieprawomocny. 

Przypomnijmy, pod koniec czerwca 2017 roku policjant złożył do Prokuratury Rejonowej w Kutnie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa pomówienia i znieważenia oraz zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie. 

4 czerwca 2017 roku funkcjonariusz st.asp. Andrzej Rosiak interweniował  na MOP-ie w Krzyżanowie w związku z chuligańskim zachowaniem mężczyzny, będącym pod wpływem alkoholu. Po interwencji sieć obiegły szczątkowe filmy ze zdarzenia i sugerujące winę policjanta artykuły w prasie lokalnej, które wywołały falę hejtu. Mężczyzna złożył zawiadomienie o pobiciu przez policjanta.

Rosiak nie mógł zgodzić się z nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi jego zachowań i postawy i złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa pomówienia i znieważenia oraz zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie. Wczoraj wygrał w sądzie. 

(O.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

oloolo

1 0

Andrzej brawo!!!! Walcz o swoje!!! trzymaj się i nie daj się tym ch....ją , którzy boję się walczyć o dobre imię pomówionego Policjanta. 21:00, 14.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dreykdreyk

0 0

tak trzymać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20:57, 17.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone