Zamknij
REKLAMA

Wyniki konkursów na stanowiska w starostwie

06:01, 13.03.2019 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

W piątek, 8 marca komisja konkursowa w Starostwie Powiatowym w Kutnie odbyła rozmowy z kandydatami na stanowisko podinspektora w Wydziale Finansowym. Oferty złożyło dziewięć pań, dwie oferty zostały odrzucone z powodów formalnych.  Została wybrana Anna Smakowska -Madalska.

Skład Komisji Rekrutacyjnej: Daniel Kowalik Starosta Kutnowski, Marek Jędrzejczak Wicestarosta, Dariusz Jabłoński Sekretarz Powiatu, Monika Flisiuk Główny specjalista ds. osobowych, Sylwia Szałkowska Skarbnik Powiatu. 

Anna Smakowska -Madalska ukończyła ekonomię na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego i posiada bogate doświadczenie w pracy zawodowej w sferze księgowości i finansów. 

Z kolei Komisja Rekrutacyjna w składzie Daniel Kowalik Starosta Kutnowski, Marek Jędrzejczak Wicestarosta, Dariusz Jabłoński Sekretarz Powiatu, Monika Flisiuk Główny specjalista ds. osobowych, Michał Kotkowski Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami wybierała kandydata na stanowisko podinspektora w Referacie Gospodarki Nieruchomościami. 

Na konkurs wpłynęły trzy oferty, które spełniły wymogi formalne, a dwie osoby przystąpiły do drugiego etapu. Do zatrudnienia przez komisję wskazany został Dawid Kacprowicz z Witawy, który ukończył studia na kierunku geoinformacja na Uniwersytecie Łódzkim. Wykazał się też najlepszą znajomością ustaw o samorządzie powiatowym, gospodarce nieruchomościami i o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe. 


 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

kriskris

10 2

Czy Dario palacz zadawał te same pytania co zawsze? 19:22, 13.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

katikati

8 0

Perfekcyjna jest tylko kadrowa 20:15, 13.03.2019


xyzxyz

2 2

Perfekcyjna pani domu 17:55, 14.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone