Zamknij
REKLAMA

Aktualizacja. Wstyd, tak brudno w Woźniakowie. Co na to wójt?

09:19, 19.02.2019 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

- Co na to nowy wójt? Brud aż oczy bolą. Czy nikt nie sprząta przystanku i jego okolic w Woźniakowie? Kto jest za to odpowiedzialny? Wiadomo, że ludzie śmiecą, ale sprzątanie raz na pół roku to za mało. Tak było za poprzedniego wójta i tak jest po wyborach - pomstuje mieszkaniec gminy Kutno. 

- A co z chodnikiem? Położony ze dwa lata temu ale nie sprzątany, nie odśnieżany. W rowie przy nim liście zalegają też około dwóch lat. Czy to się kiedyś zmieni? - pyta mieszkanka Woźniakowa.

Poprosiliśmy wójta Justynę Jasińską o komentarz do opinii mieszkańców. 

Wójt informuje, że przystanek jest corocznie sprzątany oraz raz na dwa lata odnawiany przez pracowników urzędu. Wiosną tego roku zaplanowane jest sprzątanie i odnowienie przystanku. 

-Zalegające śmieci z przykrością stwierdzam, że świadczą o kulturze osobistej osób, które je tam pozostawili - odpowiada Justyna Jasińska.

 

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

NickoNicko

0 3

A kto Wam tak nabrudził? No przecież że nie przyjeżdżający! W Kutnie byli radni i kandydaci na tychże którzy nie takie porządki robili. Bierzcie przykład, bądź zmotywujcie kogo trzeba. Żale wylewać to każdy potrafi, jednak jak zwykł mawiać bohater jednego z seriali: Robić nie ma komu. 20:50, 19.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TolaTola

7 0

No właśnie pokaż ty i inni marudzący wszystkim i każdem z osobna jak to się robi
Całe Kutno jest brudne. Wszędzie masa papierów, poetów,plastiku i wszelkiego innego dziadostwa o psich kupach już nie wspominam.
Kosze a jest ich w Kutnie bardzo, bardzo mało, opróżniane są pewnie raz na jakiś czas bo zawsze są przepełnione i masę śmieci jest obok nich. Małe uliczki przede wszystkim te biegnące do Królewskiej, pełne petów, butelek po wódce piwie i czort wie po czym jeszcze, trawniki i żywopłoty nie sprzątane chyba od zeszłej wiosny jeśli w ogóle były sprzątane szczególnie okolice przystanku MZK koło Biedronki na Alejach.
Wystarczy wyjść gdziekolwiek wszędzie masa masa śmieci.
Ciekawa jestem jak firma, która wygrała przetarg na utrzymanie czystości w mieście rozlicza się z Urzędem Miasta za wykonanie swojej pracy?
Miasto a raczej my mieszkańcy płacimy im z naszych podatków a wzamian zamiast cieszyć się czystością żyjemy w brudzie. 00:46, 20.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ArtekArtek

10 0

Prawda jest taka że ten śmietnik sam się nie zrobił, wygląd tego przystanku świadczy o tych którzy te śmieci tam zostawili. 08:44, 20.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

frikfrik

3 0

Pani Wójt - bardzo proszę o merytoryczna odpowiedź - z góry dziękuję 09:57, 20.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ManiekManiek

5 1

Macie nową drogę, chodniki, oświetlenie jeszcze wam brakuje sprzątaczki. Do roboty! 15:48, 20.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

QwertyqweQwertyqwe

1 0

Kurza twarz jak można raz w roku sprzątać. 12:52, 21.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone