Zamknij
REKLAMA

Były prokurator z Kutna ciągle zawieszony. Przeciąganie postępowania?

13:32, 13.02.2019 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

W maju 2017 roku w stanie nietrzeźwym Sławomir E. wówczas Prokurator Rejonowy w Kutnie miał urządzić awanturę na jednym z osiedli w Łodzi. Miał dobijać się do mieszkania, zakłócać spokój. Przyjechał patrol policji, prokurator rzekomo naruszył nietykalność cielesną, znieważył policjanta na służbie, kierował groźby. Wszystko skończyło się na komisariacie i do wytrzeźwienia. Prokuratura Okręgowa w Łodzi zawiesiła byłego Prokuratora Rejonowego i wszczęła śledztwo. I tak już blisko przez dwa lata, sprawa nie znalazła końca. 

8 listopada 2018 minął termin zawieszenia prokuratora z Kutna w czynnościach. Jak się dowiadujemy zawieszenie zostało przedłużone.

- Prokurator jest nadal zawieszony - informuje Prokurator Krzysztof Kopania, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi. 

- Informuję , że zgodnie  z art.148 par.1 ustawy z dnia 28 stycznia 2016r Prawo o prokuraturze postępowanie dyscyplinarne toczy się jawnie przed sądem dyscyplinarnym -  do tego czasu informacje o jego przebiegu nie podlegają ujawnieniu - podaje Prokurator Małgorzata Ziółkowska-Siwczyk  - Zastępca  Rzecznika Dyscyplinarnego Prokuratora Generalnego dla warszawskiego okręgu regionalnego.

Z kolei śledztwo w sprawie burdy w Łodzi jak mówi Prokurator Ewa Bialik, Rzecznik Prasowy, Prokuratury Krajowej pozostaje w toku. Zostało ono przedłużone do 27 lutego 2019 r.

- Z uwagi na dobro postępowania przygotowawczego nie jest możliwe udzielenia szerszych informacji o jego biegu - dodaje Prokurator Bialik.

 

(O.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

??

13 15

Porządny facet moim zdaniem, ale gdzie jest taki pracodawca, co tyle lat płaci i nie każe pracować? 13:53, 13.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reformatorreformator

8 16

fajny gosc 16:34, 13.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

....to dopiero "....to dopiero "

18 0

Coby nie napisać, to jest tajemnicą poliszynela, że ten gostek ma sporo za uszami również w sprawie <piniora>, tak?! Poza tym, osobiście mam prawo napisać, że dzięki "umorzeniom" różnych spraw (czytaj: zawiadomień o podejrzeniu popełnienia poważnych przestępstw finansowych) będących pod "batutą" owego "maestro", ja również nie doprosiłem się od niego obiektywnej oceny zgłoszonych wcześniej (a nóż) przestępstw, i w związku z powyższym do dnia dzisiejszego potencjalni przestępcy snują się po uliczkach małego miasteczka i śmieją się tzw. sprawiedliwości prosto w nos, niestety!
Dziwnym staje się fakt, że żadna instytucja z obszaru tzw. organów ścigania nie interesuje się zgłaszanymi przez Obywateli - Polaków podejrzeniami o popełnieniu przestępstw, ba, te instytucje chyba chronią pospolitych złodziei, przestępców, manipulantów oraz oszustów !!! A może takie sprawy są zbyt "małe", bo chodzi tylko o złą gospodarkę finansami Skarbu Państwa, przez tzw. spółkę pracowniczą, cirka 4 miliony złotych w skali rocznej !?! A może jest to sprawa z obszaru mało interesującej media publiczne i są to zbyt małe "uzyski" w sondażach dla określonych nacji politycznych ?!!
Noooo, nie wiem co już o tym myśleć?
Mam taką nadzieję, że ktoś z <nowej, dobrej zmiany> przeczyta moje informacje i wznowi w sposób w pełni odpowiedzialny postępowanie w powyższej sprawie, bo inaczej napiszę w kolejnej korespondencji, że organy ścigania są takiego samego funta kłaków warte, jak wspomniani wyżej potencjalni złodzieje i pospolici przestępcy !!!
Stawiam się ponownie do dyspozycji i oczekuję, iż tzw. <prokuratura>, Boże zlituj się i odwróć, weźmie sobie do serca, że oskarżam ich o "zamiatanie sprawy pod dywan", co jednoznacznie brzmi o ich niechlujstwie, łamaniu prawa i nieliczeniu się z Obywatelem - Polakiem - Patriotą !
CZEKAM - dalej sprawa już tylko w szczegółowej informacji do szerokiej wiadomości tzw. Opinii Publicznej. Amen 16:50, 13.02.2019

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

AleAle

5 0

Ale Ty nie pisz o tym na lokalnym forum tylko zawiadom media ogólnopolski i Ziobrę.ł 13:09, 14.02.2019


NormaNorma

2 2

Bugahahahahhaah koniecznie Ziobrę 13:13, 14.02.2019


do Ale do Ale

1 0

Człowieczku tych zawiadomień to poszło kilka już nawet po tzw dobrej zmianie,ale co ma być zmienione skoro w tej instytucji tzw sprawiedliwości są
Może posłowie czy senator z tego okręgu coś by ruszyli w tych sprawach opisywanych wyżej? nadal ci sami ludzie? 09:54, 17.02.2019


dfgdfgdfgdfg

4 0

"nic sie nie stalo" kumbaja 17:45, 13.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciekawyciekawy

12 0

Zawieszony tzn. nie świadczy pracy? To ile kosztuje miesięcznie podatnika zawieszenie tego prokuratora? 09:55, 14.02.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kasta?kasta?

3 0

No ile czasu można być zawieszonym? Przez tyle czasu to każdy zawieszony by już zdrętwiał, czyż nie? A tu jeszcze dobro postępowania przygotowawczego trwa , no ludzie ile można to dobro przygotowywać? 09:59, 17.02.2019


do Min. Sprawiedliwodo Min. Sprawiedliwo

4 0

Ile to trzeba ciągnąć bo zaraz minie 2 lata i sprawa się przedawni, co to za skąplikowana procedura? 09:47, 17.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone