Zamknij
REKLAMA

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. łączy ludzi przedsiębiorczych od 25 lat

06:00, 16.11.2018 | (.)
REKLAMA
Skomentuj

Jutro w Kutnowskim Domu Kultury odbędzie się jubileuszowa konferencja z okazji 25-lecia działalności Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. Będzie to nie tylko okazja do uczczenia rocznicy pracy ARRK S.A., ale również doskonała okazja na biznesowe spotkanie połączone z serią ciekawych wykładów.

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A.

stanowi regionalny filar wsparcia przedsiębiorczości!

  • O mądrym przywództwie, ale i stojących przed liderami wyzwaniach opowie prof. honorowy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej - Jacek Santorski.
  • O tym, czym się różnią obowiązki od powinności usłyszymy w rozważaniach na temat standardów etyki prof. nadzw. dr hab. Krzysztofa Zanussiego.
  • Podczas wykładu będzie możliwość nabycia książki prof. Krzysztofa Zanussiego "Strategie życia, czyli jak zjeść ciastko i je mieć"
  • Usłyszymy także o elektromobilności i projekcie lokalnej Fabryki Samochodów Osobowych „Syrena” S.A.
  • Eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju przedstawią oferty wsparcia dla przedsiębiorców z Programu Inteligentny Rozwój.

Jesteś osobą przedsiębiorczą ?

Posiadasz umiejętność dostrzegania potrzeb i doskonalenia pomysłów?

Masz zdolności do wykorzystywania nadarzających się okazji oraz gotowość do podejmowania ryzyka a dodatkowo temat przedsiębiorczości w regionie nie jest ci obojętny?

Spędź czas w dniu 17 listopada z twórcami, współpracownikami i sympatykami Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. Wstęp na konferencję wyłącznie za zaproszeniami.

Chętnych do udziału w naszym jubileuszu i serii wykładów zachęcamy do odbioru zaproszeń w siedzibie ARRK S.A. przy ul. Wyszyńskiego 11.

Patronem merytorycznym wydarzenia jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju a partnerami: Powiat Kutnowski, Miasto Kutno oraz Polfarmex S.A.

HARMONOGRAM JUBILEUSZOWEJ KONFERENCJI

25-LECIA AGENCJI ROZWOJU REGIONU KUTNOWSKIEGO S.A.

10:00 - 10:30 rejestracja uczestników, zwiedzanie strefy Expo

10:30 - 11:30 otwarcie spotkania / emisja filmu jubileuszowego / przemówienia okolicznościowe

11:30 - 12:30 wykład pt.: Już nie FOLWARK, jeszcze nie TURKUS – wyzwania Liderów naszych firm, prof. honorowy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej - Jacek Santorski

12:30 - 13:00 przerwa kawowa, zwiedzanie strefy Expo

13:00 - 14:00 wykład pt.: Dotacje na B+R bez tajemnic – oferta wsparcia dla przedsiębiorców z Programu Inteligentny Rozwój, ekspert NCBiR

14:00 - 14:15 Tego chce Polska – w drodze do elektromobilności, prezentacja projektu B+R Fabryki Samochodów Osobowych „Syrena” S.A.

14:15 - 15:15 wykład pt.: Początek końca świata , prof. nadzw. dr hab. Krzysztof Zanussi

15:15 - 15:30 jubileuszowy toast, tort, zamknięcie konferencji

ZAPRASZAMY również do śledzenia historii ARRK i „Wspomnień o Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A.” w odcinkach na wydarzeniu dostępnym na: www.facebook.com/Agencja-Rozwoju-Regionu-Kutnowskiego-SA

((.))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone