Zamknij
REKLAMA

Kutnowskie Biuro Zieleni Miejskiej ma swoją stronę

09:48, 12.09.2018 | UM Kutno
REKLAMA
Skomentuj

Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z  nowymi nasadzeniami miejskimi lub są ciekawi  jak dbać o naszą miejską wizytówkę, czyli róże,  zapraszamy na nową stronę internetową Biura Zieleni Miejskiej w Kutnie.

Dzięki stronie  http://zielenmiejska.kutno.pl/ nasi mieszkańcy mogą na bieżąco śledzić wszystkie aktualności związane z nowymi skwerami czy nasadzeniami miejskimi, a także poznawać „zielone" ciekawostki i wiele tematycznych informacji, dotyczących między innymi kutnowskich parków. 

Jednym z ważnych elementów strony jest kącik edukacyjny, dzięki któremu dowiemy się m.in. jaką  funkcję pełni zieleń miejska, jak pielęgnować róże, a także w jaki sposób możemy ułatwić miejskie życie ptakom oraz owadom. 

Strona zachęca także do adopcji zwierząt. Dzięki zakładce Zaadoptuj Psa, gdzie znajdziemy „wizytówki" psów z terenu naszego miasta, a przebywających aktualnie pod opieką Schroniska Wojtyszki, w łatwy sposób staniemy się opiekunem czworonoga. 

Bardzo ciekawym elementem strony jest na pewno Różana Mapa, za pomocą której można sprawdzić lokalizację i nazwę konkretnej odmiany róży rosnącej na terenach zarządzanych przez Miasto Kutno. Prace nad udoskonaleniem mapy cały czas trwają, ze względu na dużą liczbę różanych nasadzeń.  

Kutnowskie Biuro Zieleni Miejskiej zaprasza do odwiedzania strony http://zielenmiejska.kutno.pl/.

(UM Kutno)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

O.O.

2 1

Szkoda tylko, że strona nie działa... 09:58, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

działadziała

1 0

Działa http://zielenmiejska.kutno.pl/ 10:40, 12.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

O.O.

0 0

Już tak ":-) 11:57, 12.09.2018


TopaaTopaa

0 1

W Kutnie nie mamy tylko róż! Zieleń Miejska nie spełnia swych zadań, np. na ul. Orzeszkowej i Konopnickiej krzaki i małe drzewa zasłaniają całe skrzyżowanie i ZM nie reaguje na prośby mieszkańców o wycięcie! Tam było już wiele wypadków, min. była ranna kobieta w ciąży, potrzebne są spowalniacze na jezdni, bo jeżdżą tam jakszaleni. Panie Burzyński i Panie Dębski rozliczamy was w wyborach! 12:47, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone