Zamknij
REKLAMA

Animex ufundował system klimatyzacji w szpitalu

13:57, 08.08.2018 | KSS
REKLAMA
Skomentuj

Najmłodsi pacjenci Kutnowskiego Szpitala Samorządowego już po raz drugi otrzymali wsparcie od firmy ANIMEX Foods Sp. z o.o. 

- Dzięki osobistemu zaangażowaniu Pana Tomasza Kopacza, dyrektora zarządzającego Zakładu K2 w Kutnie i Andrzeja Pawelczaka, dyrektora PR Animex Foods oddział neonatologii został wyposażony w nowoczesny wysokowydajny system klimatyzacji - informuje Justyna Sola rzecznik prasowy,  specjalista marketingu i promocji KSS.

- Jak zawsze cieszę się, gdy możemy wspierać w ludzkim odruchu serca potrzebujących. Zwłaszcza gdy są to bezbronne dzieci. Te, które dopiero pojawiły się na świecie i personel medyczny każdego dnia musi walczyć o ich życie – mówi Andrzej Pawelczak, dyrektor PR i rzecznik prasowy ANIMEX Foods Sp. z o.o. sp. k.- Nasza firma od początku jej istnienia, stara się wspierać działania charytatywne wszędzie tam gdzie obecne są nasze oddziały. Czujemy się częścią lokalnych społeczności. Tak jest również w Kutnie.

Dwa nowoczesne urządzenia spełniające wymagania higieniczne dla szpitali marki Midea zamontowano w części oddziału przeznaczonej dla wcześniaków. Zakup i montaż urządzeń w firmie Arsem sfinansował w całości Animex.

- Widziałem te przeszklone boksy, w których leżały te małe bezbronne istotki i ogromnie się cieszę, że mogliśmy poprawić chociaż w ten sposób komfort ich leczenia. Sam niedawno zostałem tatą i wiem jak istotne jest bezpieczeństwo dzieci dla ich rodziców – zaznacza Tomasz Kopacz, dyrektor zarządzający Zakładu Animex K2 Kutno przy ul. Południowej. - Pracuje u nas dużo młodych osób, które pewnie wkrótce zostaną rodzicami tak więc po części jest to także wsparcie dla naszych pracowników – mieszkańców Kutna i okolic – dodaje.

Podziękowanie firmie Animex Foods przekazał osobiście Marek Piotr Kiełczewski, prezes Kutnowskiego Szpitala Samorządowego: - Każdy odruch serca i wsparcie jest dla nas bardzo ważne. W imieniu własnym, a także zespołu medycznego oddziału neonatologii Kutnowskiego Szpitala Samorządowego za ten dar dziękuję.

- Przypomnijmy, że dzięki wsparciu Animex Foods w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym zorganizowaliśmy także Dzień Dziecka. Wówczas spółka przekazała ponad 5 tys. PLN na 35 paczek dla najmłodszych pacjentów z oddziałów pediatrycznego i neonatologii - dodaje Sola.

 

 

(KSS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

NieufnyNieufny

9 2

I tak buduje się lokalną przychylność. Chwalebne to i godne naśladowania.
Tylko czy podtekstem tej działalności nie jest to zrobił Piero Pini - pod "przykrywką przychylności" zbudował machinę do uszczupleń i wyłudzeń podatków, nieprzestrzegania kodeksu pracy czy przepisów środowiska. Zyskał sobie nie tylko przychylność ale i bezkarność (do czasu). Jeden z lokalnych notabli kazał go nazywać "dobroczyńcą",zbawicielem dla miasta i okolic. 14:30, 08.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

fajniefajnie

5 2

Na szczęście Animex to zupełnie inna firma. Dobrze, że myślą też o współpracy z innymi. 15:34, 08.08.2018


do fajniedo fajnie

2 1

Inna nie czyni różnicy. Inna to znaczy jaka ?Czy coś się zmieniło czy tylko właściciel chiński czy amerykański? Czy weterynarze się zmienili czy są ci sami?Czy firma za chwilą zostanie zwolniona przez UM z różnych opłat itd?A szczęście to będziesz miał jak nie wejdziesz w psie odchody spacerując po różanym mieście. 07:47, 09.08.2018


zdziwionyzdziwiony

9 1

Jednego nie rozumiem, skoro prezes szpitala dostaje tak wysokie wynagrodzenie bo podobno są jakieś zyski tonie można tych zysków przeznaczyć na klimatyzację bo zdaje się nie ma jej tylko na noworodkach , ale i w innych częściach szpitala i to istotnych dla pacjentów i personelu? 15:39, 08.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RakRak

3 1

Trzeba było myśleć dużo wcześniej o sponsorach dla szpitala a nie dla być może własnych celów>Czy Pini coś kiedyś dał na szpital 17:23, 09.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

wspakwspak

2 0

Nie wiem czy dawał na szpital , ale może innym dawał? 11:46, 10.08.2018


REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone