Zamknij
REKLAMA

Szpital realizuje projekt unijny. Jest nowy menadżer

15:02, 08.08.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

Kutnowski Szpital Samorządowy sp. z o.o realizuje projekt „Wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym” realizowany w ramach Osi priorytetowej VII infrastruktura dla usług społecznych, Działanie VII.1 Technologie informacyjno-komunikacyjne, Poddziałanie VII.1.2 Technologie informacyjno -komunikacyjne.

Szpital pozyskał 3,8 mln zł z 5,7 mln zł wartości całego projektu. Zakłada on wymianę infrastruktury sieci w całym szpitalu, zakup nowych komputerów i oprogramowania. Pacjenci będą mogli rejestrować się do poradni specjalistycznych przez internet, prowadzić dzienniki samokontroli, monitorować stan kolejki. Wszystkie szpitale mają posiadać nowoczesne systemy do 2020.

Kutnowski Szpital Samorządowy dwa razy wyłaniał menadżera projektu, który go wdroży. Pierwszy konkurs odbył się na podstawie zapytań ofertowych, został unieważniony. Drugie postępowanie przeprowadzono w formie przetargu, którego kryterium oceny była najniższa cena. 

Wpłynęły trzy oferty, jedna została odrzucona ze względu na rażąco niską cenę w stosunku do przedmiotu zamówienia.

Menadżerem projektu unijnego w Kutnie został BestProjects Marcin Kędzierski z Łodzi, który zaproponował 39 360 zł brutto wynagrodzenia. 

Dwie pozostałe należały do  DZ Technika dla Zdrowia Sp. z o.o.Stare Babice 27 675 zł i  EF Consultancy Sp. z o.o. z Łodzi 55 350 zł. 

REKLAMA

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

zkfzkf

11 0

Wpisując tą firmę w wyszukiwarkę internetową pojawiają się wpisy że firma zajmuje się doradztwem rolniczym. Wielka nieodpowiedzialność władz jeżeli uważają, że dla tak ważnej kwestii jak elektroniczna dokumentacja medyczna w całym szpitalu głównym kryterium dla menadżera ma być cena. Czy władze mają jakiekolwiek pojęcie jak takie przedsięwzięcie jest złożone prawnie, technicznie i organizacyjnie? W tej sprawie doświadczenie i bardzo duża wiedza to podstawa. Kolejna głupota to czas w którym jest to robione. Rząd prowadzi wlaśnie pilotaż systemu e-recepty, trwają prace nad opieką koordynowaną, w ramach RODO ustala się kodeks branżowy dla zdrowia, trwa dyskusja prawna o najlepszym sposobie elektronicznej autoryzacji dokumentacji - i na te wszystkie kwestie nie ma jeszcze końcowych ustaleń i precyzyjnych wytycznych co do funkcjonowania. Oznacza to tyle, że szpital może zostać zinformatyzowany w oprogramowanie, ktore za kilka kilkanaście miesięcy może nie spełniać wymogów i nie posiadać aktualnie wymaganych funkcjonalności.
17:46, 08.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

123123

7 0

Panie Prezesie a stać szpital na tak drogiego managera. A mówi Pan że mię ma szpital pieniedzy a ta sprawa nie jest w tym momencie pilna. Więc jak jest są te pieniądze czy ich nie ma?????
18:40, 08.08.2018


tak mniemamtak mniemam

4 0

Skoro firma zajmuje się doradztwem rolniczym , a prezes startował do wyborów z PSL to chyba wszystko jasne prawda?Poza ty jak zwykle chcą być pierwsi a i tak zostają w ogonie . I co do wynagrodzenia to dobrze zrozumiałem ,że 39 360 zł brutto czy na miesiąc?Nawet komputery i programy informatyczne nic nie zmienią jeżeli jest złe zarządzanie , brak kontroli nad czymkolwiek i ludzie , tak ludzie z całej okolicy co to przyjadą odbębnią i wyjadą . 07:34, 09.08.2018


kutno smutnokutno smutno

4 2

widzę, że tu są sami znawcy tematu. Wyznaję zasadę, że jeśli nie mam o czymś pojęcia to na ten temat się nie wypowiadam i to samo radzę wypowiadającym się wcześniej. Pozdrawiam. 07:39, 09.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

zkfzkf

3 0

widzisz akurat z tą tematką mam duże doświadczenie - chcesz dyskutować merytorycznie ? bardzo prosze jestem gotowy. 13:42, 09.08.2018


ntc33 for iosntc33 for ios

0 0

Many have earned big time through associated with. For this way payout is halved however paid to
all remmaining players regardless on thee hand. That many you an involving what is expected of you. https://reliableinformationreardingnt.splashthat.com/ 22:23, 18.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone