Zamknij
REKLAMA

Czujesz się w Kutnie bezpiecznie? Policja organizuje debatę

11:24, 05.12.2017 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

Komendant Powiatowy Policji w Kutnie zaprasza na debatę społeczną pn: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ”. Debata odbędzie w 8  grudnia o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie przy ul. Zamoyskiego 1.

 Podczas debaty dyskusji poddane będą przede wszystkim tematy dotyczące zagrożeń w ruchu drogowych, funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie naszego miasta oraz przy współpracy z Powiatową Państwową Strażą Pożarną omówione zostanie zagrożenie związane z czadem.?

KPP Kutno

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

mieszkaniecmieszkaniec

14 1

Nawet nie znam swojego dzielnicowego . 12:43, 05.12.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

IrekIrek

1 2

A co ma przyjść do ciebie na herbatke? 11:42, 06.12.2017


Żorż PonimirskiŻorż Ponimirski

6 0

Idę, chętnie zadam pytania Panu Komendantowi. 17:18, 05.12.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

szeregowiecszeregowiec

15 0

Może o publikację w NIE?Bo jakaś taka cisza co? 18:39, 05.12.2017


acacacac

18 1

Przy obecnym kierownictwie trudno czuć się bezpiecznie. 05:45, 06.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarianMarian

14 0

Daj pan spokój matematyki to w szkole uczyć a nie na takich operatywkach, analizy sryzy, a ja sie pytam ile patroli nocą po kutniwskich parkach i dworcu chodzi pieszo? 11:41, 06.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Trwoga !!!Trwoga !!!

30 2

W SEJMIE WŁAŚNIE ZACZYNA SIĘ AGONIA SĄDU NAJWYŻSZEGO ! Wkrótce będziemy świadkiem ostatniej fazy agonii a następnie śmierci Demokracji w Polsce !!! Chce się płakać, kiedy się na to patrzy.
Polacy wybrali SZATANA udającego katolika!!!
Dla dobra Polski i Jej Obywateli prosimy aby przed Sejmem i na Nowogrodzkiej jakiś uczciwy ksiądz (ale nie ten z dni miesięcznic) odprawił dla pisiorów i ich popleczników SKUTECZNE EGZORCYZMY, choć tak naprawdę nie wierzę w ich skuteczność bo na obłudników i niewierzących w Boga a tylko w koryto raczej to nie działa !!!
A tak na poważnie: NIE MOŻNA DOPUŚCIĆ DO ŁAMANIA PRAWA, KTÓRE PREZYDENT Z PIS WKRÓTCE PODPISZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16:32, 06.12.2017

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

dobra radadobra rada

0 26

Ty człowieku jesteś głupszy niż jakakolwiek ustawa przewiduje . Miałeś do czynienia z sądami? Ty nie wiesz co wygadujesz i przepisujesz . Słuchaj ta choroba która ciebie dotknęła nie boli i dlaTEGO WYDEJ CI SIĘ ,ŻE JESTEŚ ZDROWY. mÓWIĘ CI ZWIĘKSZ DAWKĘ LEKÓW BO MÓZG MASZ JAK PRZETAK , SAME DZIURY. 19:12, 06.12.2017


terapeutaterapeuta

0 25

Ubolewam nad twoim stanem umysłu i zdrowiem psychicznym . 06:40, 07.12.2017


tego chcecie?tego chcecie?

6 2

POLSKA / WIADOMOŚĆ / 06.12.2017, godz. 13:26
UJAWNIAMY: ciepła posadka dla Arabskiego. W unijnym banku w Luksemburgu 19:16, 06.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do matołówdo matołów

27 1

Wy tępe pisowskie matoły czy naprawdę nie widzicie co się dzieje w Polsce? PiS rozwalił już niemal wszystko co było do rozwalenie. Stosunki ze wszystkim sąsiadami leżą, jesteśmy pośmiewiskiem Europy i świata ale chyba w zachwyt pisowski rząd wprawia w zachwyt. Władza na Nowogrodzkiej na powrót prowadzi nas do mroków średniowiecza. Wstydzimy się za was bo nie dosyć że sami idziecie jak barany na rzeź to prowadzicie do rzeźni i resztę społeczeństwa. PiS rozwalił demokracje w Polsce a teraz chce przejąć resztę. Mamy prezydenta który chodzi na smyczy wodza z w/w ulicy i wraz z nim niszczy osiągnięcia Polski z ostatnich 28 lat. Obudzicie się z ręka w nocniku a póki co prezydentem albo premierem możecie uczynić matoła kłopota bo to teraz dla Polski i tak już bez znaczenia. Zniszczyliście nas, zniszczyliście Polskę matoły i jesteście jak rak, nowotwór, dżuma i cholera razem. 10:09, 07.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Polacy w onet.plPolacy w onet.pl

22 0

Jako, że wystawienie Morawieckiego na premiera , nawet z punktu widzenia przeciwnika pisu byłoby słuszne, a nie wierzę w uczciwość Kaczyńskiego oraz jego dobre intencje. Zastanawiam się więc , jaki jest rzeczywisty cel tej zagrywki? Jedyne co przychodzi mi do głowy to historia. Stalin gdy ludzie z jego otoczenia zbytnio rośli w siłę, też nagle znikali z piedestału, a na ich miejsce przychodził ktoś zupełnie niespodziewany. Za to jeszcze wierniej służący wodzowi. To taka mała analogia do historii. Skądinąd , prezes Kaczyński , jak powszechnie wiadomo , rzetelnie i z lubością studiuje historię Komunistycznej Partii Rosji. Jest jeszcze inny możliwy powód, jednak raczej banalny , odwrócenie uwagi społeczeństwa od zmian w ordynacji wyborczej, tak ostatnio pilnie przepracowywanych w sejmie.

Po co ta szopka ? Wszystkim wiadomo, że karty rozdaje krasnal, a adrian i broszka są tylko od przytakiwania . Oni mają do powiedzenia tyle , ile żyd przed komorą gazową !!! Ciemny lud , zwany od niedawna polską patologią to kupuje . Jak długo jeszcze będą odgrywać te scenki , że coś znaczą ? Jak można na oczach wszystkich Polaków dać się tak poniżać ? Przecież kiedyś wrócą do życia wśród nas i co wtedy ? Przecież wszyscy wiedzą , kto raz zawiedzie I Sekretarza KC PIS ( TW Balbina) nigdy już nie wraca na salony , chyba , że już jako ostatni podnóżek krasnala -zero i skurski . . Pomyśl ciemny ludku , kogo popierasz ?

Damy radę ... 19 mln dla szemranej fundacji na kilka kłamliwych bilbordów (jak to się ma do tych ośmiorniczek do kupienia w cenie 30 zł za kg); dodatkowe 100 mln dla IPN; 100 mln na luksusowe limuzyny ze skórzaną tapicerką i podgrzewanymi fotelami; o 100 mln rosną wydatki kancelarii sejmu; 70 mln co łaska dla łojca aby miał na paliwo do majbacha; 2,5 mld dla emerytów-górników co by wesoło świętowali i za kołnierz nie wylewali; 2 mld dla kiboli co by się w mundury przebrali i wojsko udawali; 2,5 mld na strzelnice ; 1 mld dla Kurskiego co by miał na nagrody dla kochanki ; 2,5 mld bez przetargu na luksusowe beingi dla kacyków rzadowych z Berczyńskim w tle; koszty administracyjne rozdawnictwa pięćsetek to 800 mln rocznie a koszt byłby zerowy gdyby to samo odbywało się poprzez PIT; ponad 2 mld co łaska dla KK; łapówka wyborcza dzięki której sitwa z TKMu dorwała się do koryta kosztuje nas podatników 24 mld rocznie. A zadłużenie kraju wzrosło z 835 mld na koniec 2015r do grubo ponad bilion obecnie i pieniędzy dla pielęgniarek, dla młodych lekarzy, na hospicja, na skrócenie kolejek w szpitalach, na podwyżki dla emerytów NIE MA !!!

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezydent-zapowiada-spotkanie-z-premier-szydlo-i-prezesem-kaczynskim/32yk9r3
10:27, 07.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do niewiernychdo niewiernych

11 2

Rozwala was katolicka ciemnota, komunistyczna głupota i pluralistyczna tępota.
Cnoty kardynalne:
Roztropność. Sprawiedliwość. Umiar. Męstwo.

Rzeczy ostateczne człowieka:
Śmierć. Sąd boży. Niebo albo piekło.

Aniołeczki? A gdzie jest czyściec? 11:10, 07.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EdwardEdward

1 14

Pani Redaktor niech Pani zablokuje tego świra bo pod każdym artykułem jego popisy i wypociny , nie chce się tego czytać bo przecież nie na poruszane tematy. Świry powinny się leczyć a nie zatruwać ludziom życie . 10:11, 10.12.2017

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

zablokuje ?zablokuje ?

13 0

może i ja jestem świrem ale pozytywnym. Ty jesteś za to bezmózgowym gnomem zapewne z nory na Sienkiewicza albo jednym z grupy innych półmuzgów. Przez takich jak ty Polska może zniknąc z mapy na kolejne 123 lata a nawet się nie odrodzić po tym czasie mierny pachołku 11:05, 10.12.2017


edekedek

11 0

czy ty z rodziny gierka ? nawet jeśli tak to nie ma się czego wstydzić bo dzisiejsza pisowska komuna jest groźniejsza niż ta z PRL-u :) 11:13, 10.12.2017


infoinfo

13 0

CYTAT z osobistego maila (tłumaczenie z angielskiego):
Dziś wieczorem, świat będzie świecić jasnym nieboskłonem w honorze praw człowieka Z Nowego Jorku do Sydney - Taipei do Toronto, 24 punkty orientacyjne przez Glob zaświecą niebieskim światłem w geście solidarności z ruchem obrony praw człowieka i innymi wartościami, dla których HRW pracuje codziennie broniąc: równouprawnienia, godności oraz sprawiedliwości dla wszystkich.
Rozświetlenie miejsc, gdzie łamane są prawa człowieka ucieleśnia misja Human Rights Watch polegająca na pokazywaniu oraz przeciwstawianiu się przypadkom łamania tych praw.
Akcja ma pokazać moc praw człowieka - odbieranych, jako światło przewodnie nadziei dla ofiar nadużyć na całym świecie.
To ma pokazać światu znaczenie ukazywania potworności i podświetlania reflektorem punktowym niesprawiedliwości więc oni nie mogą być zignorowani.
Ken Roth
Dyrektor wykonawczy
Human Rights Watch


***

KOMENTARZ:

Jako adresat tych słów, które przesłał mi mailem Dyrektor HRW - Ken Roth, czuję się w obowiązku przekazać to przesłanie mieszkańcom go Kutna.
Zastanówmy się czy w związku z galopującym naruszaniem czy wręcz łamaniem Konstytucji RP, Polska nie stanie się jednym z punktów na wirtualnej mapie Obrońców Praw Człowieka z HRW i w przyszłym roku nie zabłyśnie punktowym oświetleniem niebieskiego reflektora.
Mamy obowiązek przeciwstawiać się narodzinom narodowosocjalistycznej dyktatury do której dążą ludzie nieodpowiedzialni i żądni władzy.
Nie pozwólmy deptać naszej Ojczyzny przez ludzi nieodpowiedzialnych, dla których liczy się tylko władza mająca służyć łamaniu kręgosłupów Polaków myślących inaczej niż reżim, który wydaje się być gorszy od tego z czasów PRL.

Nie pozwólmy zatem na to, aby jeden zakompleksiony człowiek, otoczony służalczymi pomagierami bez charakteru i innych pozytywnych cech, a dobieranymi według zasady BMW, który to przespał cały ranek i południe w dniu wprowadzenia stanu wojennego ? (lekceważyła go bowiem nawet komuna) zawładnął naszymi umysłami i sercami.

Nie pozwólmy, aby jego przedstawiciele w terenie, tacy jak kutnowski, mierny i marny pełnomocnik PiS, rządzili porządnymi, mądrymi, myślącymi patriotami, bo okrywamy się wieczną hańbą. Taką samą, jaką okrywa się prawnik, który właśnie dlatego, że nim jest, tym bardziej poniewiera Konstytucję, że godzi się na to, aby jego partia (mówiąc kolokwialnie i w przenośni) pluła mu w twarz, wywracając do góry nogami (z pomocą byłego komunistycznego prokuratora) polską Konstytucję, na którą przysięgał!
Lepiej żyć (i rządzić) krótko jak tygrys, niż żyć długo i działać się jak muł! Szkoda, że ten człowiek, młody przecież jeszcze niszczy własne dobre imię, przyszłość i pamięć po sobie, jednocześnie deprecjonując Najjaśniejszą Rzeczypospolitą Polską i jej dobre imię w świecie.

Patrioci
11:03, 10.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone