Zamknij

KKS Pro-Basket TBS Kutno przegrali u siebie

10:21, 22.11.2017 O.R
Skomentuj

W minioną niedzielę swój kolejny ligowy mecz rozegrali kadeci KKS Pro-Basket TBS Kutno, którzy podejmowali w Kutnie zespół ŁKS Szkoła Gortata Łódź. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Łodzi 82:60. Mecz od początku był wyrównany, obie drużyny szły kosz za kosz, wynik do przerwy oscylował w granicy remisu. Dopiero w drugiej połowie lepsza gra zespołu przyjezdnego pozwoliła wypracować sobie przewagę, której goście nie oddali już do końca. Najwięcej punktów w zespole trenera  Karola Jażdżewskiego rzucił Pajor Szymon – 15.

KKS Pro-Basket TBS Kutno – ŁKS Szkoła Gortata I – 60:82 (16:16, 18:21, 12:24, 14:21).

Kowalewski Mateusz 10, Kożuchowski Gabriel 0, Krzymieniewski Jakub 0, Liwiński Kacper 0, Majda Maksymilian 0, Matuszewski Daniel 12, Pajor Szymon 15, Pluta Maciej 13, Wojtczak Patryk 7, Sobczyk Bartosz 2, Wykrętowicz Piotr 1.

Kolejny mecz kadeci rozegrają w niedzielę w Skierniewicach.