Zamknij
REKLAMA

Czy można kupić zamienne części do basenów stelażowych?

06:50, 05.06.2018 | (.)
Skomentuj

Postawienie basenu w ogrodzie to z pewnością sprawienie radości przede wszystkim dzieciom. Maluchy uwielbiają kąpiele i pluskanie się w wodzie. Nawet te, które nie potrafią jeszcze pływać, bardzo chętnie zabierają ze sobą koło i kolorową piłkę i są w stanie w niewielkim basenie spędzić całe godziny. Nie zawsze istnieje możliwość budowy dużego basenu w ogrodzie, ponieważ jest to spora inwestycja, ale dochodzą do niej również koszty eksploatacji. Znacznie lepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wybór basenu stelażowego.

Zalety z posiadania basenu stelażowego

Przede wszystkim, części do basenów stelażowych nie są drogie i można taki basen zmontować znacznie taniej, niż wkopać w ziemię. Wiele zależy od rozmiarów basenu oraz jego funkcjonalności. Sezonowy basen można kupić już za kilkaset złotych, ale znacznie lepiej zdecydować się na basen całoroczny, o dużych rozmiarach, który jest odporny na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Taki basen można samodzielnie zamontować w ogrodzie w ciągu jednego dnia, a części do basenów stelażowych bardzo łatwo i intuicyjnie się składają. Jest to koszt kilku tysięcy złotych, ale w basenie może z powodzeniem pluskać się, a niekiedy nawet pływać kilka osób. Nowoczesne baseny wyposażone są w profesjonalny filtr piaskowy, pompę, ale również praktyczną drabinkę i inne akcesoria.

Części do basenów stelażowych

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy w razie zgubienia lub zniszczenia można gdzieś kupić wymienne części do basenu stelażowego. Nie ma z tym najmniejszego problemu, ponieważ niektórzy w taki sposób rozbudowują swoje baseny o dodatkowe elementy. Najlepiej jest szukać takich elementów na stronie internetowej producenta. Oczywiście, warto zapamiętać, jak nazywa się model basenu, który stawia się w ogrodzie, aby ułatwić sobie później poszukiwania. Na części zazwyczaj nie trzeba długo czekać. Na stronie producenta na stronie https://starpool.pl można znaleźć więcej informacji na temat konstrukcji basenów ogrodowych oraz ich wymiany. Zobacz także naszą drugą stronę internetową: https://gfkpool4you.de/de/

((.))

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone