Zamknij
REKLAMA

Spotkanie z podróżnikiem Jackiem Pałkiewiczem w ALO

08:06, 01.03.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

Jacek Pałkiewicz, podróżnik, reporter, odkrywca źródeł Amazonki oraz członek brytyjskiego Królewskiego Towarzystwa Geograficznego, będzie gościł w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie podczas zbliżających się Drzwi Otwartych szkoły.

Jacek Pałkiewicz to jeden z najsłynniejszych polskich podróżników. Jest autorem kilkunastu książek (m. in. „Syberia”, „Dubaj”, „Angkor”) oraz filmów dokumentalnych. Organizator wielu wypraw międzynarodowych. Kierowana przez niego ekspedycja polsko-włosko-rosyjsko-peruwiańska dotarła w 1996 roku do źródła Amazonki, co zostało uznane przez Towarzystwo Geograficzne w Limie. Współpracował z rosyjskim Centrum Szkolenia Kosmonautów. Prowadzi szkolenia ze strategii przetrwania m.in. dla wojskowych jednostek specjalnych. 

Jacek Pałkiewicz będzie gościem Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie podczas Drzwi Otwartych, 17 marca 2018 roku, o godz. 10.00.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o telefoniczne zgłoszenie swojego udziału pod numerem telefonu 665 603 408. 

Artykuł sponsorowany

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone | 2018