REKLAMA

Ampułki do twarzy – fenomenalna skuteczność

12:17, 09.11.2017 | Materiały partnera
REKLAMA
Skomentuj

Kosmetyków używamy codziennie – kremujemy twarz, nakładamy na nią różnego rodzaju maseczki, stosujemy podkłady do makijażu. O skórę – w szczególności o skórę twarzy – należy dbać w sposób szczególny. Skóra twarzy jest bardzo wrażliwa, szczególnie, kiedy warunki atmosferyczne są ciężkie. Mróz, wiatr, czy nadmierna wilgotność – to wszystko może się przyczynić do niekorzystnych zmian w naszej skórze twarzy. Jest jednak sposób, aby zapobiegać tym zmianom. Stosowanie odpowiednich ampułek do twarzy, może nie tylko skutecznie ale i długotrwale uchronić naszą skórę nie tylko przed występowaniem zmarszczek, ale także np. zmian alergicznych.

Czym są ampułki do twarzy?

Zacznijmy jednak od tego, czym dokładnie są ampułki do twarzy. Najprościej rzecz ujmując, ampułki do twarzy, to skondensowane substancje czynne, takie jak naturalny kolagen, czy też koenzym Q10, które mają za zadanie utrzymywać naszą skórę w odpowiedniej kondycji. Dzięki bardzo dużemu stężeniu takich substancji oraz temu, że aplikowane są one bezpośrednio do skóry właściwej, efekty ich działania, jesteśmy w stanie zobaczyć już po tygodniu od zabiegu.

Od czego zależy skuteczność zabiegów wykonywanych ampułkami?

Nie jest tak, że po jednym, czy dwóch zabiegach przy użyciu ampułek do twarzy, nasza skóra od razu będzie piękna i gładka oraz pozbawiona zmarszczek. Z reguły jest tak, że zabiegi ampułkami wykonuje się w seriach po 3 – 4 zabiegi. Częstotliwość ich powtarzania, zależna jest od wielu, nierzadko bardzo indywidualnych czynników. Aby wiedzieć, kiedy powinniśmy taki zabieg powtórzyć, najlepszym rozwiązaniem, jest konsultacja z kosmetyczką, która go wykonuje. Po przeprowadzeniu wywiadu, ocenie stanu skóry a także wzięciu pod uwagę rodzaju terapii ampułkowej, będzie ona bardzo dobrze wiedziała, jakie odstępy czasowe stosować, aby zabiegi przyniosły nam pożądany rezultat. Możemy oczywiście wykonywać zabiegi przy wykorzystaniu ampułek samodzielnie, jednakże nie jest to wskazane. Zachowanie standardów jakości oraz bezpieczeństwa przy aplikowaniu substancji czynnych, jest niezmiernie ważne.  

(Materiały partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Kto pyta nie błądziKto pyta nie błądzi

0 0

Witam, dlaczego na zdjęciu jest żel oraz tasiemka do przedłużania paznokci jeśli artykuł mówi o ampułkach do twarzy? 07:30, 13.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RedakcjaRedakcja

0 0

Prześlemy pytanie do partnera :) 09:30, 13.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone | 2018