Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:15, 18.09.2018
Podpisanie umowy z dostawcą telewizji cyfrowej nie musi oznaczać, że programy będzie można odbierać tylko na jednym telewizorze. Multiroom to rozwiązanie, dzięki któremu można zapewnić sobie dostęp do sygnału telewizyjnego na dwóch lub nawet większej liczbie odbiorników TV.
11:32, 18.09.2018
Wózki widłowe od lat pomagają w transporcie. Można za ich pomocą umieszczać towary na regałach i pobierać je stamtąd, transportować dowolne ładunki na paletach, ładować i rozładowywać samochody, przewozić półfabrykaty między poszczególnymi halami w zakładzie przemysłowym etc. Typowy wózek widłowy to właśnie owe charakterystyczne widły, służące do transportu palet. Można jednak rozbudować wózek widłowy o elementy dodatkowe, co sprawi, że będzie on w stanie wykonywać rozmaite funkcje dodatkowe. Różnorodny osprzęt do wózków widłowych znaleźć można między innymi w Europejskim Centrum Innowacyjnym pod adresem http://www.eci.com.pl/. Może to być na przykład pazur dociskowy. Nie każdy ładunek jest opakowany i ustabilizowany – czasem wózkiem widłowym przewożone są drewniane bale albo rury. Bardzo łatwo je po drodze zgubić i uszkodzić. Rozwiązaniem jest pazur dociskowy w postaci dwóch zakrzywionych, sterowanych hydraulicznie zacisków, które unieruchamiają przewożony ładunek na karetce. Można w ten sposób chwytać i bezpiecznie przewozić elementy nawet o średnicy 1 metra.
16:00, 17.09.2018
W dzisiejszych czasach, pięknie wyrzeźbiona sylwetka to jeden z głównych wyznaczników wysokiej samooceny. Prawda? W dużym stopniu tak! Większość osób marzy o tym, by zachwycać pięknym, wyrzeźbionym i jędrnym ciałem. Chcesz uprawiać sport profesjonalnie od samego początku? Sprawdź, jakich zasad należy przestrzegać!
14:16, 17.09.2018
Polacy chętnie zaciągają kredyty bankowe – taka forma wsparcia finansowego pozwala bowiem zrealizować nieprzewidziane wydatki czy dawno odkładane plany bez konieczności angażowania własnych oszczędności. Jeżeli interesują Cie tanie kredyty bankowe sprawdź, ile trzeba czekać na wypłatę środków.
10:20, 17.09.2018
Wybór kabiny prysznicowej może wydawać się trudny. Możemy wybierać kabiny okrągłe, prostokątne, z drzwiami otwieranymi lub przesuwnymi. Możemy również zdecydować się na inne rozwiązanie czyli kabinę typu walk in. zobaczmy, co warto o niej wiedzieć.
10:08, 17.09.2018
Zaćma, czyli stopniowe mętnienie soczewki, to coraz częściej diagnozowana choroba oczu. Szacuje się, że zmaga się z nią około 200 milionów ludzi na całym świecie i jest najczęstszą przyczyną ślepoty. Dotyka ona zwłaszcza ludzi starszych, ale zdarza się, że doświadczają jej także młode osoby. Na szczęście istnieje skuteczny sposób na jej pokonanie – jest nim operacyjne usunięcie zaćmy. O szczegółach piszemy w poniższym artykule.
14:58, 10.09.2018
Rodzina Chojnackich składa podziękowania
09:48, 07.09.2018
Wyrazy współczucia dla Grzegorza Chojnackiego
15:10, 05.09.2018
Badanie sieci optycznych jest dzięki kamerom inspekcyjnym prostsze, tańsze i dokładniejsze niż kiedykolwiek. Jednak poszczególne modele dość znacznie różnią się od siebie funkcjonalnością, ceną i przeznaczeniem. Mimo wszystko pewne cechy są wspólne dla wszystkich dobrych kamer.
14:27, 05.09.2018
Tift Spółdzielnia Socjalna zaprasza do współpracy w zakresie projektów, przygotowania i druku materiałów reklamowych.
REKLAMA
14:10, 05.09.2018
Ubezpieczenie mieszkania to jedna z najważniejszych polis. Dom to miejsce, o które szczególnie dbamy, dające poczucie bezpieczeństwa i spokój. Nic dziwnego, że chcemy zatroszczyć się o nie jak najlepiej. Zanim jednak zdecydujemy się podpisać umowę z firmą ubezpieczeniową, powinniśmy dokładnie zapoznać się z jej warunkami i zrozumieć kolejne zawarte tam punkty. Podlimity, franszyza integralna, wartość nowa – wszystkie te terminy brzmią dla laika nieco enigmatycznie. A co znaczą? Wyjaśniamy.
13:25, 05.09.2018
Już od wielu lat naprawy samochodów stają się coraz trudniejsze. Producenci różnych marek stosują własne rozwiązania, które nie przypominają rozwiązań konkurencyjnych firm. Nawet jeśli ogólna zasada działania danego układu nie zmienia się, to już szczegóły budowy, a więc i procedury serwisowe, mogą być zupełnie inne.
13:04, 05.09.2018
Aparaty ortodontyczne to sprawdzony sposób leczenia wad uzębienia. Metoda ta daje gwarancję uzyskania pięknego i zdrowego uśmiechu. Niestety tradycyjny aparat wymaga naklejenia na zewnętrzną część zębów zamków ortodontycznych, które są najczęściej metalowe. Osoby, które uważają to za niekomfortowe i nieestetyczne, mogą zdecydować się na aparat lingwalny, czyli taki, którego w ogóle nie widać.
12:46, 05.09.2018
Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie pracownikowi godziwe warunki w miejscu pracy. Zobacz jakie wyposażenie powinno mieć pomieszczenie socjalne.
09:59, 04.09.2018
Gdy wysyła się paczkę, chce się, by jak najszybciej dotarła do adresata. Dotycy to zarówno osób fizycznych, jak i sklepów internetowych. Szczególnym problemem jest terminowe dostarczanie przesyłek w okresie świąt Bożego Narodzenia i przed rozpoczęciem wakacji. Aby szybciej otrzymać zamówienie, warto korzystać z przesyłek kurierskich. Jak długo czeka się na dostarczenie przesyłki kurierskiej do adresata?
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone