Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
09:55, 21.03.2018
Z roku na rok rośnie liczba tak zwanych apartamentów inwestycyjnych. Wiele z nich już znalazło swoich nabywców, kolejka oczekujących na taki lokal jest bardzo długa. Ta nowość w branży nieruchomości jest dedykowana głównie osobom, dysponującym nadwyżkami gotówki, które są w stanie zakupić apartament w Warszawie z własnych środków. Chodzi o sumy, które przekraczają kwoty nieruchomości w dużym mieście. Mało który inwestor decyduje się na taki zakup z kredytu.
09:22, 21.03.2018
Od kilku lat coraz chętniej przyznajemy się do tego, że korzystamy z pomocy przy sprzątaniu. Niektórzy szukają dodatkowej pary rąk do prac w ogrodzie, inni do okazjonalnych zleceń na przykład po remoncie. Panie coraz śmielej decydują się na zlecenie komuś mycia okien, ponieważ ta czynność statystycznie należy do jednej z najmniej lubianych, jakie wykonujemy w domu. Firma sprzątająca w Warszawie to również coraz częściej w miarę stałe zlecenia, nie tylko od administracji budynków, ale również osób prywatnych.
15:28, 20.03.2018
Laweta jest niezwykle przydatna w sytuacjach kryzysowych, gdy samochód odmówi posłuszeństwa, ale również w przypadku sprowadzania pojazdu z zagranicy. Nie jest konieczne jej kupowanie, ponieważ można skorzystać z usług firm oferujących wynajem. Kto może kierować lawetą? Czy wypożyczenie lawety jest kosztowne?
14:25, 20.03.2018
Sypialnia stanowi oazę służącą do odpoczynku i regeneracji sił, ale jej aranżacja musi być starannie zaplanowana, aby spełniała swoją rolę. Ważna jest kojąca kolorystyka, lecz uwagę należy zwracać również na rozmaite detale dotyczące wyposażenia. Jakie rozwiązania warto zastosować w sypialni?
11:22, 20.03.2018
Karta kredytowa jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, gdyż zapewnia dostęp do środków na realizację nawet niespodziewanych potrzeb. Co więcej, wiele banków oferuje nam dostęp do karty kredytowej na atrakcyjnych warunkach. Tyczy się to zarówno oprocentowania, terminów spłaty, jak i dodatkowych opłat za jej użytkowanie. Warto analizować i porównywać ze sobą oferty poszczególnych banków, zapewniających prawo do karty kredytowej, by wybrać propozycję w pełni dopasowaną do własnych, indywidualnych potrzeb. Dowiedz się jak wybrać kartę kredytową i na co zwrócić szczególną uwagę.
17:44, 19.03.2018
Kupno samochodu zwykle zabiera dużo czasu, a dodatkowo stresuje. W końcu taką decyzję podejmuje się zazwyczaj raz na wiele lat. Pojawia się wiele dylematów i rozterek. Oto kilku aspektów, na które powinno się zwrócić uwagę podczas wyboru auta i które rozstrzygną jaka marka jest najlepsza spośród samochodów używanych.
16:48, 19.03.2018
Wydawałoby się, że zakup prezentu dla fana motoryzacji i czterech kółek to prosta sprawa. Wystarczy coś, co będzie związane z pasją i zainteresowaniami potencjalnego obdarowywanego i po problemie. Jeśli jednak zagłębić się w temat, okazuje się, że nie jest wcale tak łatwo. No bo przecież ciężko kupić i dać w prezencie komplet wycieraczek, nowe dywaniki czy zapasowe żarówki. To znaczy można dać i kupić, ale to chyba nie do końca trafiony prezent. Co w takim razie dla zapalonego automobilisty? Tak by było w temacie, ale z klasą i polotem? Zawsze sprawdzą się poniższe propozycje.
15:21, 19.03.2018
Ostatnie lata pokazują, że obróbka skrawaniem i obróbka CNC oraz inne formy pracy z metalami, mocno ewoluowały na poziomie technologicznym. Dzisiaj wielu operatorów nie chce nawet myśleć o pracy przy starych technologicznych rozwiązaniach, gdzie wszystko trzeba było kontrolować ręcznie i pracować z urządzeniami od obrabiania metalu.
11:43, 19.03.2018
Siłownia WibroTrening Fitness Club w Kutnie zaprasza na wiosenną odnowę. Zadbaj o zdrowie i kondycję po zimie w siłowni przy ul. Grota Roweckiego 3 w Kutnie. Na fitness wpadaj od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.30 i 14.30 -20.00, a w sobotę 9.00-13.00.
07:31, 16.03.2018
Trwa składanie projektów do kolejnego Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Urząd zaprasza na specjalne dyżury! Mieszkańcy swoje projekty mogą składać między 1 marca a 16 kwietnia za pośrednictwem strony internetowej lub w wersji tradycyjnej, wypełniając papierowy formularz i składając go w kancelarii Urzędu Miasta.
REKLAMA
06:24, 15.03.2018
Do sprzedaży parterowy budynek mieszkalny o pow. użytkowej 125 m2, zlokalizowany na ogrodzonej działce o pow. 550 m2 przy ul. 1-go Maja 18.
15:09, 14.03.2018
Obecnie w Polsce z oferty leasingowej korzysta zaledwie co piąty przedsiębiorca, podczas gdy średnia ta w Europie zachodniej jest co najmniej dwa razy wyższa. Wciąż nie jest to najbardziej rozpowszechniona opcja, chociaż ma sporo korzyści i warto o nich pamiętać, rozważając zakup nowego samochodu na rzecz firmy. Wiele firm oferuje dodatkowo ubezpieczenie lub karty paliwowe.
05:33, 13.03.2018
Łódzki Kurator Oświaty wydał rekomendacje dla pięciu szkół w województwie łódzkim, w których realizowane są zagadnienia obronności. I tak w tym elitarnym zespole znalazły się szkoły (kolejność nie jest przypadkowa), pierwsze jest I LO PUL im. 37 pp „liceum mundurowe” z Kutna.
15:14, 09.03.2018
Transport drogowy to najbardziej popularna forma przemieszczania się. Wykorzystuje się ją w celach prywatnych, ale także służbowych w celu przewozu osób lub ładunków. Doskonałe drogi Niemiec sprawiają, że transport drogowy przoduje wśród innych rodzajów transportu.
14:40, 09.03.2018
Twój dotychczasowy zawód Cię nie satysfakcjonuje, a jednocześnie nie boisz się wyzwań? A może pracujesz w jednym z zawodów, w których wymaga się od Ciebie opieki nad osobami chorymi lub starszymi, nie możesz jednak uznać wypłacanego Ci wynagrodzenia za satysfakcjonujące? W jednym i w drugim przypadku warto, abyś zastanowiła się nad tym, czy opiekunka osób starszych nie jest zawodem dla Ciebie zwłaszcza, że zapotrzebowanie na usługi świadczone przez opiekunki systematycznie rośnie.
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone | 2018