REKLAMA

REKLAMA
20:43, 17.01.2018
Profesjonalne usługi świadczone przez księgowego z 18-letnim stażem oferuje ReSt Biuro rachunkowe Renata Stawirowska. Masz problem z rozliczaniem w związku ze zmianą przepisów? Zadzwoń a zapomnisz o problemach w prowadzeniu firmy!
16:06, 17.01.2018
Rosnącej popularności Andaluzji trudno się dziwić: prawdziwie hiszpański klimat i słoneczne wybrzeże pełne owoców morza, tradycyjna corrida i rytm flamenco. Czas na siestę i fiestę!
15:55, 17.01.2018
Firma Zabi wie doskonale, że wszystko kołem się toczy – choć nie zawsze takim samym. Marka ta specjalizuje się bowiem w produkcji kół, kółek i kółeczek, pochodnych im rolek oraz całej palety drobnych, ale ważnych części, dzięki którym elementy toczne można zainstalować w danych miejscach lub nadać zestawowi kołowemu konkretne właściwości. Owa oferta jest skierowana do wszystkich tych, którzy z pobudek służbowych lub prywatnych szukają odpowiednich części do sprzętów codziennego użytku.
10:20, 17.01.2018
W dzisiejszych czasach zakupy w sieci stają się coraz bardziej popularne, sprzedaż internetowa stanowi obecnie jedną z ważniejszych gałęzi handlu i ciągle się rozwija. Tradycyjne sklepy jednak nie zamierzają zostać w tyle i wszelkimi sposobami walczą o uwagę klientów. Wybór między Internetem a sklepem stacjonarnym nie jest wcale oczywisty.
14:23, 16.01.2018
Wszystko wokół dynamicznie się zmienia, a osoby starsze, nawet na emeryturze starają się nadążyć za zmianami i nie rezygnować z wielu rozrywek i możliwości tylko i wyłącznie z racji wieku. Nie inaczej jest z wakacjami. Jeśli sytuacja finansowa pozwala, to seniorzy coraz częściej wyruszają nie tylko do sanatoriów, by podreperować zdrowie, ale też na ekscytujące wyprawy. Jednym z pomysłów na wyjątkowe wakacje są rejsy w Chorwacji.
10:34, 16.01.2018
Każdego roku, gdy zaczyna się sezon grzewczy powraca problem związany z zaczadzeniem. Mimo ostrzeżeń, cały czas dochodzi do tragedii. W jaki sposób można ochronić siebie i bliskich przed zatruciem dwutlenkiem węgla? Oto kilka porad, które znacznie zmniejszą ryzyko wystąpienia zatrucia czadem.
09:35, 16.01.2018
Powrót Polski do grona krajów demokratycznych spowodował rewolucję na wielu polach - jednym z nich było mieszkalnictwo. Słowo “pole” może być zresztą dwojako rozumiane, jako że jednym z elementów tej rewolucji była masowa ucieczka mieszkańców wsi do miast. Mit niesamowitych możliwości oferowanych właśnie w miastach sprawił, że wsie, małe miasteczka oraz przedmieścia tych większych zaczęły się wyludniać, a ich byli mieszkańcy próbowali odnaleźć się w wielkich miastach. Czy była to najlepsza możliwa droga? Dla wielu z nich zapewne tak, nie da się jednak ukryć, że obecnie obserwujemy sytuację wręcz przeciwną - z dużych miast ludzie zaczynają wyprowadzać się na przedmieścia. Dlaczego tak się dzieje - przyjrzyjmy się kilku powodom.
21:21, 15.01.2018
Odpowiednia izolacja termiczna domu jest niezwykle ważna, szczególnie w klimacie umiarkowanym - z gorącym latem i mroźną zimą. Bardzo dobrym, a zarazem innowacyjnym sposobem na ocieplenie budynku jest wykorzystanie izolacji natryskowej.
17:35, 15.01.2018
Świetna runda jesienna w wykonaniu podopiecznych Marcina Sasala pozwala im w jasnych barwach spoglądać w przyszłość i ewentualne szanse na awans. Na półmetku sezonu Motor Lublin jest liderem tabeli i o dwa punkty wyprzedza Chełmiankę Chełm. Koziołki prezentują silne argumenty nie tylko na boisku, ale także po za nim. Atuty takie jak: doświadczony trener, znany sponsor, a także wzmocnienia w zimowym okienku transferowym czynią Motor głównym faworytem do awansu.
17:06, 15.01.2018
Już niedługo rozpoczną się ferie zimowe. Dzieci cieszą się z wolnego czasu nawet, jeśli nigdzie nie wyjeżdżają. Mimo wszystko warto jakoś zorganizować im czas wolny. To już nie są czasy, w których dzieci po śniadaniu wychodziły „przed blok” lub „na ulicę” i spotykały tam swoich rówieśników. Niestety coraz więcej czasu spędzają w domu, ale i tu można znaleźć ciekawe rozwiązania.
REKLAMA
11:15, 15.01.2018
Do najczęściej wykorzystywanych gadżetów z logo firmowym zaliczają się: USB, długopisy, smycze, kalendarze, breloki, parasole, notatniki i wiele innych. Przedsiębiorcy często inwestują w ten rodzaj reklamy, gdyż nie jest ona kosztowna. Lecz, czy przynosi zamierzone rezultaty?
15:23, 12.01.2018
O magnezie mówi się obecnie bardzo wiele. To niezaprzeczalny fakt, że ów magnez rzeczywiście ma bardzo duże znaczenie dla zdrowia, dla dobrej kondycji, a jego niedobór może być powodem różnych kłopotów zdrowotnych, może być powodem złego samopoczucia. Tym samym warto o magnezie nieco więcej wiedzieć, warto zadbać o to, aby w naszym organizmie nie było go zbyt mało. Tymczasem współczesny człowiek bardzo często boryka się z zbyt niskim poziomem owego pierwiastka, co skutkuje różnymi objawami.
13:51, 12.01.2018
W piątek 26 stycznia 2018 roku w Zakopanem odbędzie się Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Wydarzenie będzie trwało do niedzieli, podczas której odbędzie się najbardziej wyczekiwany przez wszystkich kibiców konkursów indywidualny.
08:45, 10.01.2018
Choć technologia cały czas idzie do przodu, niekiedy zaskakując rozmachem, jest pewien element, który niezmiennie wykorzystuje się w wielu urządzeniach i rozwiązaniach. W budowie maszyn coraz nowocześniejsze elementy podnoszą osiągi i usprawniają pracę. Zmienia się zatem wydajność, ale spada też awaryjność tych urządzeń, które mają najnowsze technologie.
21:53, 09.01.2018
W Kutnie na ośrodek koordynacyjno-rehabilitacyjno- opiekuńczy powołano Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną ul. Kościuszki 52 W ramach programu realizowane będą terapie różnego rodzaju oraz konsultacje ze specjalistami w tym lekarzami, rehabilitantami. O działaniach związanych z realizacją programu będziemy informować na bieżąco na stronie Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w zakładce Program „ Za życiem”
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone | 2018