Zamknij
REKLAMA

Wóz strażacki zderzył się z oplem na skrzyżowaniu

13:54, 10.10.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne pixabay.com

Wczoraj dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kutnie o godz. 18.55 odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na Łąkoszyńskiej z udziałem JRG z Łowicza, jadącego do pożaru w powiecie łęczyckim i opla na kutnowskich numerach. 

- Kierujący wozem strażackim jadącym na akcję drogą 92 w kierunku Poznania na skrzyżowaniu z drogą krajową 60 a nie zastosował szczególnej ostrożności i zderzył się z jadącym na skrzyżowaniu na zielonym świetle oplem na kutnowskich numerach. Kierowcy ponieśli powierzchowne obrażenia. byli trzeźwi. Postępowanie w sprawie w toku - informuje str. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno. 

Jak się dowiadujemy nieoficjalnie kierowcą opla był jeden z radnych powiatowych. 

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone