REKLAMA

Drogówka jutro w akcji. Działania Niechronieni w powiecie

17:02, 01.02.2018 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

W piątek 2 lutego w powiecie kutnowski będą prowadzone działania „Niechronieni”. Policjanci zwracać będą szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów.

Podczas ferii zimowych prowadzone są wzmożone działania prewencyjne kutnowskiej drogówki ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa na drogach. Od 26 stycznia nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, jedynie 6 kolizji drogowych w których nikt nie ucierpiał, za to policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego 3 nietrzeźwych kierujących. Na szczęście żaden z nich nie spowodował zdarzenia drogowego.

Wzmożone działania prewencyjne na drogach będą kontynuowane przez całe ferie. Dzisiaj policjanci  ruchu drogowego prowadzą działania „SMOG”. Są to działania kontrolno–prewencyjne na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, a ich celem jest zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery. Policjanci w czasie kontroli będą przekazywać informacje na temat szkodliwości emisji spalin dla środowiska naturalnego.

KPP Kutno

(Redaktor)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone | 2018