REKLAMA

Dwa radiowozy od samorządów dla kutnowskiej Policji

16:51, 01.02.2018 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie odbyło się uroczyste przekazanie i poświęcenie nowych radiowozów. W uroczystości wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański, policjanci oraz przedstawiciele samorządów. Dzięki wsparciu finansowemu lokalnych samorządów możliwe było zakupienie dwóch nowych pojazdów.

Dwa radiowozy oznakowane marki Opel Mokka zostały zakupione w części ze środków finansowych Miasta Kutna i Powiatu Kutnowskiego. W uroczystej zbiórce udział wzięli  Starosta Kutnowski Krzysztof Debich, Prezydent Miasta Kutna Zbigniew Burzyński , nadkom. Krzysztof Szymański, Komendant Powiatowy Policji w Kutnie proboszcz parafii Św. Wawrzyńca w Kutnie ks. dr J. Swędrowski oraz kadra kierownicza kutnowskiej komendy. Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański podziękował za finansowe wsparcie oraz za współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu kutnowskiego.

Ks. dr J. Swędrowski poświęcił policyjne auta a policjanci, którzy będą z nich korzystać na co dzień dostali kluczyki. Jeden z radiowozów trafi do Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji kutnowskiej komendy, drugi natomiast do Komisariatu Policji w Żychlinie.

KPP Kutno

(Redaktor)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

mandacikmandacik

4 0

Oj jak ci samorządowcy przed wyborami się uaktywnili. A nie trzeba było kupić w zamian za jeden radiowozu rowerów,żeby panowie trochę powychodzili z tych aut ? A i dobrze by robiło na kondycję , nieprawdaż? 09:57, 02.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

b1b1

2 0

Mnie tylko ciekawi dlaczego wybrano akurat taki model? taka mokka kosztuje ok 70 tysi a ani to pojemne ani to szybkie. dziwi mnie brak jednolitej floty aut, tu opel tam kija gdzie indziej skoda. Ktoś powinien się za to zabrać ! 12:18, 02.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaninaJanina

0 0

Czemu policjanci nie założyli galowych mundurów,nie wypada 17:47, 16.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone | 2018