Zamknij
REKLAMA

Młodzież na „Pikniku z historią”

08:05, 24.09.2018 | Piotr Szlufik sdb
REKLAMA
Skomentuj

W ostatnią sobotę 22 września grupa dzieci i młodzieży z Kutna i okolic udała się do Oporowa na „Piknik z historią”. W ramach wyjazdu uczestnicy zwiedzili najpierw muzeum zamkowe, w którym – odszukiwali m.in. wizerunków smoków ukrytych w różnych szczegółach mebli lub innych przedmiotów. Podczas pikniku nie zabrakło także wspólnego spaceru po parku, integracji oraz poczęstunku.

„Piknik z historią dla dzieci i młodzieży” to inicjatywa Oratorium im. Bł. Michała Rua, które działa przy salezjańskiej parafii w Woźniakowie. Pikniki są realizowane już od pół roku, we współpracy ze Starostwem Powiatu Kutnowskiego. Do tej pory młodzi beneficjenci zadania mogli doświadczyć spotkań z historią nawiedzając: Warszawę i Głosków, Głogowiec, Krośniewice, Woźniaków oraz Czerwińsk nad Wisłą.

- Serdecznie dziękujemy za życzliwość i pomoc - mówi Piotr Szlufik sdb.

 

(Piotr Szlufik sdb)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone