Zamknij
REKLAMA

Kasia z Łęczycy potrzebuje naszej pomocy. Chce pokonać bariery!

15:57, 04.08.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

Kasia z Łęczycy potrzebuje naszej pomocy. Nie chce stać się więźniem swojego domu, chce pokonać bariery. Kasia prowadzi zbiórkę na budowę podjazdu umożliwiającego jej wyjazd na wózku z domu. Pomóżmy niepełnosprawnej Kasi!

-Od urodzenia cierpię na czterokończynowy niedowład nóg. Im jestem starsza, tym mam większy problem z wyjściem z mieszkania. Nie mam sumienia prosić mojej chorej na kręgosłup mamy, by codziennie znosiła mnie i wnosiła. Nie chcę też stać się więźniem we własnym domu. Moim marzeniem jest wybudowanie podjazdu dla wózków, który da mi poczucie wolności i niezależności. Na jego budowę nie mam pieniędzy, dlatego bardzo proszę, okaż mi serce. Daj mi szansę na samodzielność! - mówi Kasia.

WEJDŹ TUTAJ I POMÓŻ!

Fundacja Pomocy Osobą Niepełnosprawnym ,,Słoneczko".
Stawnica  77-400 Złotów
Darowizny można również wpłacać na moje subkonto: 1136/S - Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo oddz. w Złotowie 
89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 z dopiskiem dla Katarzyny Sikora

 

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone