Zamknij
REKLAMA

W sobotę w Kutnie zagra Locomotive

00:56, 12.10.2018 | kultura
REKLAMA
Skomentuj

Kolejny koncert realizowany w ramach Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego już jutro, 13 października o godz. 20.00 w MOTO PUB Garage. Tym razem nie lada gratka dla fanów MOTORHEAD!!

Specjalnie dla Was covery zagra Locomotive, które powstało z zamierzenia i z zamiłowania i z intencją grania numerów dotkniętych przez Lemmiego (Iana Frasera Kilmistera) przede wszystkim z głównego okresu jego aktywności, czyli kiedy tworzył Motörhead. W repertuarze mają również jego utwory grane z innymi wykonawcami, z czasów kiedy grał w innych zespołach oraz utwory innych wykonawców grane przez Lemmiego razem z Motörhead.

Zespół Locömotïve pochodzi z Bydgoszczy. Jako stały i stabilny skład koncertujący rozpoczęli działalność w styczniu 2016 roku.  Rock'n'Roll w stylu Motörhead jest jedyny w swoim rodzaju, dlatego wykonują tę muzykę. Wjazd oczywiście za free. Wydarzenie jest finansowane w ramach środków budżetowych miasta Kutno. 
 

(kultura)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone