Zamknij
REKLAMA

Uczniowie ZS Nr 4 na praktykach zawodowych we Włoszech

14:21, 06.07.2018 | Pismak
REKLAMA
Skomentuj

Pod koniec czerwca 30 uczniów ZS Nr 4 w Kutnie- Azorach, pod opieką dwóch nauczycieli A. Ryczkowskiej i P. Kaźmierczaka,  wyruszyło do Reggio Emilia we Włoszech na praktyki zawodowe organizowane w ramach projektu Nauka i praktyka- staże zagraniczne.  Podróż minęła szybko i w miłej atmosferze,  zadowoleni i pełni zapału do pracy uczniowie bezpiecznie dotarli na miejsce.

Pierwszy dzień pobytu poświęcony był sprawom organizacyjnym. Na spotkaniu powitalnym uczestnicy zapoznali się ze strukturą zakwaterowania oraz najbliższą okolicą.

W poniedziałek uczniowie udali się do swoich miejsc pracy, w których przez miesiąc będą zdobywać doświadczenie zawodowe oraz doskonalić kompetencje językowe.  Oprócz codziennych zmagań z obowiązkami w zakładach pracy,  w kolejnych dniach pobytu na uczniów czekają różne atrakcje, np. wycieczki do Wenecji i Mediolanu. Młodzież zwiedzi stolicę mody i dresingu oraz miasto słynące z karnawału i festiwalu filmowego, zobaczy najważniejsze i najbardziej znane zbytki i  miejsca w miastach, m.in.  – Katedrę Narodzin św. Marii, Teatr La Scala, Zamek Sforzów, Kościół św. Maurycego, Bazylikę św. Marka, Dzwonnicę – Campanile di San Marco, Pałac Dożów.

ZS nr 4

(Pismak)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

KKKK

0 0

Fajnie macie! 23:15, 07.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone