Zamknij
REKLAMA

Wachlarz sztuki w Kinie KDK. Obejrzyj obrazy impresjonistów na wielkim ekranie

18:35, 16.05.2018 | Kultura
REKLAMA
Skomentuj

Wyjątkowy pokaz w Kinie Kutnowskiego Dom Kultury w cyklu WACHLARZ SZTUKI  odbędzie się w piątek 18 maja o godz. 19.00 Zobaczymy film z serii Exhibition on screen pt. IMPRESJONIŚCI I CZŁOWIEK KTÓRY ICH STWORZYŁ. Bilety 20 i 25 zł.

Na wielkim ekranie dzieła takich twórców jak Monet, Cezanne i Degas oraz próby odpowiedzi na pytania: kim byli malarze, dlaczego i jak malowali, co sprawiło, że ich obrazy stały się tak popularne? 

Zapraszamy w podróż po największych muzeach świata. Obrazy pojawią się na ekranie z różnych perspektyw, zaś niezwykłej wizualnie wędrówce po galeryjnych salach będą towarzyszyły historie malarskich arcydzieł, biografie artystów, wypowiedzi ekspertów analizujących styl i technikę obrazów.

(Kultura)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone