Zamknij
REKLAMA

Jutro XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w SCRABBLE

14:40, 24.05.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

W piątek 25 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Kutnie 6 kutnowskich szkół (SP 2, 4, 5, 6, II LO, ZS nr 3) zawalczy o tytuł Mistrza Polski w tradycyjnych kategoriach szkół podstawowych kl. I-VI i ponadgimnazjalnych oraz zmodyfikowanej kategorii gimnazjalnej, która obejmie uczniów z oddziałów w gimnazjalnych oraz klas VII. W tym roku do trzech kategorii zgłosiło się 114 graczy z 43 szkół reprezentujących 18 miejscowości.

Pan Maciej Śliwa z Zabrza, sędzia Polskiej Federacji Scrabble, poprowadzi 5 rund w trzech oddzielnych kategoriach. Na zwycięzców czekają statuetki, puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz okolicznościowe upominki dla wszystkich uczestników i opiekunów. Uczestnicy będą mieli zapewniony posiłek i napoje. O dobre samopoczucie gości zadba Szkoła Podstawowa nr 2 w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych we współpracy z Programem Scrabble w szkole. Organizatorzy dziękują firmom i organizacjom wspierającym: MATTEL, POLFARMEX, BANK Pekao, Bank Pocztowy, PSS Społem, Sklepik Szkolny, Piekarnia „Małgorzatka”, Hurtownia Sardines, Sante.

Więcej informacji o tegorocznym i poprzednich turniejach w Kutnie na szkolnej stronie www.sp2kutno.szkolnastrona.pl albo bezpośrednio: http://gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble

Małgorzata Sieradzon i Renata Chodorowska
 

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone