Zamknij
REKLAMA

I Wojewódzki Festiwal Muzyczne Portrety Bogusław Mec

08:11, 14.05.2018 | Kultura
REKLAMA
Skomentuj

Zapraszamy do udziału w I Wojewódzkim Festiwalu Muzyczne Portety poświęconemu życiu i twórczości Bogusława Meca! To nowy projekt Łódzkiego Domu Kultury, którego ideą jest chęć popularyzacji wybitnych artystów estrady pochodzących z Łodzi i województwa łódzkiego.

Pierwsza edycja Festiwalu dedykowana jest Bogusławowi Mecowi, którego oryginalny, charakterystyczny głos pozostaje w pamięci wielu łodzian. Jego piosenki cechowała prostota harmonii i ponadczasowy przekaz słów. Teraz posłużą jako inspiracja do rozwoju wrażliwości muzycznej, pracy nad interpretacją tekstu, rozwijania pasji śpiewania oraz zachęcą do stworzenia prac plastycznych przez dzieci, młodzież oraz dorosłych. Festiwal wpisze się w nurt pielęgnacji pamięci artysty i podziękowania za wszystkie chwile wzruszeń, jakich dostarczył nam swoją twórczością. Doceniając interdyscyplinarność twórczości Bogusława Meca, postanowiliśmy zorganizować w ramach festiwalu dwa konkursy dedykowane muzyce oraz malarstwu.

Zapraszamy wszystkich kreatywnych mieszkańców województwa łódzkiego do wzięcia udziału w konkursach, które są inspirowane twórczością artysty. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz nagrody dodatkowe, m.in. możliwość nagrania utworu w profesjonalnym studiu Radia Łódź, udział w warsztatach prowadzonych przez opiekuna artystycznego festiwalu, minirecital w studio TVP 3 oraz profesjonalna sesja zdjęciowa.

Prace plastyczne oraz wykonania muzyczne będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 10 – 16 lat ;17 – 24 lat ; 25+

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz kartą zgłoszenia, które dostępne są na stronie Łódzkiego Domu Kultury www.ldk.lodz.pl 
Finał konkursu plastycznego odbędzie się 19 czerwc w Łódzkim Domu Kultury!

Sprawdź WIĘCEJ

(Kultura)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone