Zamknij
REKLAMA

Wygraj zaproszenie na premierę Jaskiniowca w Kinie KDK

11:49, 09.02.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

Animowana komedia zdobywcy czterech Oscarów Nicka Parka o pewnym jaskiniowcu, który pragnie od życia czegoś więcej niż łupanie kamienia w Kinie Kutnowskiego Domu Kultury już od 23 lutego. Poznaj przodków „UCIEKAJĄCYCH KURCZAKÓW”, „BARANKA SHAUNA” i „WALLACE’A I GROMITA” – bohaterów kultowych animacji studia AARDMAN. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na film. Wystarczy wziąć udział w konkursie.

[KONKURS]52[/KONKURS]

W zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.

(info MONOLITH FILMS)

JASKINIOWIEC premierowo w Kinie KDK od 23 lutego do 7 marca 2018

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone