Zamknij

Drugie zwycięstwo Młodziczek KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno

13:33, 16.11.2018 KKS Pro Basket Aktualizacja: 13:35, 16.11.2018
Skomentuj

Drugie zwycięstwo w sezonie 2018/2019 odniosły koszykarki KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno, które podejmowały we własnej hali zespół AKS SMS Łódź. Przed sezonem zespół z Łodzi połączył swoje siły z ekipą z Bełchatowa tworząc jeden silny zespół. Mimo tego, podopieczne trenera Mariusza Łubińskiego pokonały swoje rywalki 62:41.

Mecz od samego początku toczył się pod dyktando koszykarek z Kutna, które narzuciły swoje tempo gry od pierwszych minut. Po pierwszych 2 kwartach przewaga dziewcząt z KKS Pro-Basket APP IntensoKutno sięgała 15 punktów. W drugiej części zespół kontrolował wynik meczu, wygrywając ostatecznie 62:41.Najskuteczniejszą zawodniczką w zespole była Maria Józefowicz, która rzuciła 18 punktów. 14 oczek do wyniku dorzuciła Alicja Sobczyk.

KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno – AKS SMS Łódź 62:41 (18:13, 18:8, 12:10, 14:10)

Białoskórska Klaudia 8, Królikowska Martyna 2, Starbała Milena 2, Góral Amelia 4, Borowiecka Marlena 0, Jędrzejczak Julia 4, Sobczyk Alicja 14, Zawierucha Nadia 0,  Józefowicz Maria 18, Tomasik Nikola 2, Oliwia Łubińska 8, Julia Rojewska 0.

Kolejne spotkanie młodziczki zagrają w niedzielę 18 listopada w Ksawerowie.