Zamknij
REKLAMA

Dwa srebrne i brązowe medale kutnowskich kickbokserów

09:37, 11.06.2018 | Pismak
REKLAMA
Skomentuj

Od 8 do 10 czerwca w Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu seniorów, juniorów, kadetów w formule light contact. W imprezie udział wzięli zawodnicy: Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno. W wyniku rywalizacji sportowcy zdobyli 2 srebrne i 2 brązowe medale.

Wyniki:
Nadia Czarnecka, kadetka młodsza, w kat. wagowej + 47 kg. II miejsce( 4 startujących),
Wiktor Gryglak, kadet starszy, w kat. wagowej - 52 kg. II miejsce(16 startujących),
Zuzanna Winiecka, kadetka starsza, w kat. wagowej - 60 kg. III miejsce( 12 startujących),
Krystian Byczkowski, junior, w kat. wagowej - 63 kg. III miejsce(22 startujących),
Anna Justyńska, juniorka, w kat. wagowej - 60 kg. V miejsce( 12 startujących), 
Jakub Piotrowicz, junior, w kat. wagowej - 57 kg. X miejsce
Damian Tybińkowski, senior, w kat. wagowej - 89 kg. VI miejsce( 9 startujących).

- Turniej na bardzo wysokim poziomie. Nasi zawodnicy kolejny raz pokazali super pojedynki, a przede wszystkim serce do walki i silną wolę w osiąganiu wymarzonych celów sportowych. Zawodnicy, aby zdobyć medal musieli pokonać po kilu zawodników. I tak w drodze do finału i srebrnego medalu Wiktor wygrał 3 walki 2 rundowe, Nadia 1 walkę 2 rundową. Z kolei w drodze po brązowy medal Zuzanna stoczyła 2 wygrane walki 2 rundowe , a Krystian, aż 3 wygrane walki na dystansie 3 rund! Rekordowa liczba startujących 470 zawodników z 77 klubów z całej Polski świadczy o bardzo dużej popularności i rozwoju kickboxingu. Jestem bardzo zadowolony i zarazem dumny z postawy i osiągnięć naszych wojowników. Ciężka praca, upór i motywacja zawsze zaprocentuje dobrym występem i wymarzonym medalem - powiedział trener Aleksander Grabowski.

-Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Miasta Kutno dzięki, któremu mogliśmy uczestniczyć w mistrzostwach- dodał trener Mariusz Konwerski.

A. Grabowski
 

(Pismak)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone