Zamknij
REKLAMA

Złoto i brąz dla zawodników ALEX Kutno

07:51, 21.05.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

Od 17 do 19 maja w Lublinie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule light contact i low kick. W imprezie udział wzięli zawodnicy z Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno: Jakub Kasica i Cezary Miklas. W całej imprezie udział wzięło 100 zawodników z 28 Klubów Uczelnianych z całej Polski.

W wyniku super walk zawodnicy zdobyli:
Jakub Kasica, senior, w formule light contact, w kat. wagowej - 94 kg. I miejsce i tytuł Akademickiego Mistrza Polski!
Jakub Kasica, senior, w formule low kick, w kat. wagowej - 91 kg. III miejsce,
Cezary Miklas, senior, w formule low kick, w kat. wagowej - 86 kg. III miejsce.

- Obaj zawodnicy stoczyli twarde bardzo dobre pojedynki pokazując dobry kickboxing. Cieszymy się bardzo ze zdobytych medali, ale szczególnie z I akademickiego złotego medalu Kuby. Jest pierwszym kutnowskim wojownikiem, któremu udało się wywalczyć to trofeum! Do tej pory zdobywaliśmy jedynie srebrne i brązowe medale tejże imprezy- powiedział trener Aleksander Grabowski. -Na pochwałę i naśladowanie zasługuje również fakt, że obaj zawodnicy bardzo dobrze umieją łączyć naukę na Politechnice Łódzkiej z ciężkim i systematycznym treningiem -dodał trener.

- Bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe w wyjeździe  Urzędowi Miasta Kutno oraz Młodzieżowemu Domowi Kultury w Kutnie i jego dyrektorowi - dodał trener Mariusz Konwerski.

A. Grabowski
 

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone