Zamknij
REKLAMA

Młodziczki KKS Pro-Basket Kutno w Półfinałach Mistrzostw Polski

14:36, 08.05.2018 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

Duży sukces odniosły w zakończonym w zeszłym tygodniu turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski Młodziczek koszykarki  KKS Pro-Basket Kutno. Młodziczki z Kutna podejmowały przed własną halą drużyny z Piły, Olsztyna i Sosnowca. Ostatecznie awans do Półfinałów MP U14K uzyskały zespoły z Kutna oraz Piły. Podopieczne trenerki Karoliny Kociurskiej – Tomczak, zapewniły sobie awans do kolejnego etapu już po 2 spotkaniach, mimo to w 3 meczu nie dały szans dziewczętom z Olsztyna.

Do pierwszej piątki turnieju wybrane zostały Julia Dresler oraz Nikola Tomasik. MVP zawodów wybrana została Weronika Zalewska.  

 KKS Pro-Basket Kutno – Enea Basket Piła 66:42

http://rozgrywki.pzkosz.pl/mecz/65544/kks-pro-basket-kutno---enea-basket-pila.html

KKS Pro-Basket Kutno – KS JAS - FBG Zagłębie Sosnowiec 72:38

http://rozgrywki.pzkosz.pl/mecz/65546/kks-pro-basket-kutno---ks-jas-fbg-zaglebie-sosnowiec-.html

KKS Olsztyn – KKS Pro-Basket Kutno 39:80

Klasyfikacja końcowa:

KKS Pro-Basket Kutno
Enea Basket Piła
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
KKS Olsztyn

KKS Polfarmex Kutno

(Redaktor)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone