Zamknij

Robert Lewandowski i Dariusz Mieszkowski najlepsi

09:13, 07.05.2018 O.R Aktualizacja: 22:12, 08.05.2018
Skomentuj

W pierwszą majową sobotę i niedzielę na kortach przy ulicy Filipowicza odbył się turniej otwarcia sezonu 2018. W turnieju wzięło udział 20 zawodników, rywalizowali oni w dwóch kategoriach wiekowych do 50 lat i powyżej. W pierwszej kategorii zwyciężył Dariusz Mieszkowski pokonując w finale Roberta Winieckiego 6:4, krecz, a trzecie miejsce zajął Paweł Lewandowski wygrywając po bardzo wyrównanym pojedynku z Michałem Sulejem 3:6, 6:3, 10:7.

Wśród seniorów prym wiedli goście z Gostynina. Pierwsze miejsce zajął Robert Lewandowski pokonując w finale ziomka Bogdana Jędrzejewskiego 6:4, 6:2, a honor Kutna uratował Grzegorz Olczak pokonując w meczu o trzecie miejsce Stanisława Kryściaka z Kłodawy 6:4,6:2. Organizatorami turnieju byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie oraz Kutnowskie Towarzystwo Tenisowe, którzy zachęcają wszystkich amatorów białego sportu w Kutnie do trenowania na kortach tenisowych przy ul. Filipowicza.