Zamknij

Zawody strzeleckie w Dwójce

23:42, 21.03.2018 Redaktor Aktualizacja: 23:54, 21.03.2018
Skomentuj

W poniedziałek w Szkole Podstawowej nr 2 w Kutnie zostały rozegrane Powiatowe Zawody Strzeleckie z okazji Imienin Patrona Szkoły Marszałka Józefa Piłsudskiego w 100 Rocznicę Święta Odzyskania Niepodległości.

Zawody zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego: Andrzeja Karbowskiego i Marzannę Kroczek. Współorganizatorem zawodów był Zarząd Powiatowy LOK w Kutnie.

W zawodach brały udział trzyosobowe reprezentacje szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych z Kutna i powiatu kutnowskiego. Strzelano w pozycji stojąc i klęcząc z odległości 10 m.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie p. Juliusz Sieradzon i Prezes Zarządu Powiatowego LOK w Kutnie Janusz Kaczmarek.

II miejsce – I LO PUL Kutno (I drużyna)

III miejsce – I LO PUL Kutno (II drużyna)

I miejsce – Michał Żak II LO Kutno

II miejsce – Anna Miziołek I LO PUL Kutno

III miejsce – Filip Fijałkowski I LO PUL Kutno

Zwycięzcy w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej otrzymali dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe, które zostały wręczone przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie Juliusza Sieradzona, Wicedyrektor Agnieszkę Ciesielską i Prezesa Zarządu Powiatowego LOK w Kutnie  Janusza Kaczmarka.