Zamknij

Dwa zwycięstwa Młodziczek KKS Pro-Basket Kutno

15:16, 06.12.2017 Redaktor
Skomentuj

W odbywającym się w miniony weekend turnieju Młodziczek Młodszych w Bełchatowie, drużyna KKS Pro-Basket Kutno rozegrała dwa spotkania. W pierwszym meczu kutnowskie młodziczki młodsze zmierzyły się z gospodarzem turnieju, drużyną MUKS Bełchatów. Spotkanie zakończyło się łatwym zwycięstwem młodych koszykarek z Kutna, które prowadziły już po pierwszej kwarcie 23:3. Ostatecznie wygrywamy 61:24. Najwięcej punktów w zespole trenera Mariusza Łubińskiego rzuciły Józefowicz Maria oraz Tomasik Nikola – obie po 14 oczek.

W drugim meczu zawodniczki KKS Pro-Basket Kutno podejmowały zespół z Łowicza. Spotkanie z miejscowym Księżakiem Łowicz nie sprawiło naszym podopiecznym większych problemów, wygrywamy całe spotkanie 90:37. Warto odnotować, że zespół z Łowicza nie rzucił w żadnej z czterech kwart więcej niż 10 punktów. Najwięcej oczek w spotkaniu rzuciła Sobczyk Alicja – 17. 16 punktów do końcowego wyniku dorzuciła Królikowska Martyna. Zespół młodziczek młodszych KKS Pro-Basket Kutnonie przegrał jeszcze żadnego meczu w tych rozgrywkach, z bilansem 5:0 jesteśmy liderem rozgrywek.