Zamknij

Młodziczki Młodsze KKS Pro-Basket Kutno zmiażdżyły ŁKS

23:30, 20.11.2017 O.R
Skomentuj

Trzecie z rzędu zwycięstwo odniosły młodziczki młodsze KKS Pro-Basket Kutno, które w minioną sobotę podejmowały drużynę ŁKS KK Szkoła Gortata. Spotkanie zakończyło się wynikiem 96:26.

Wynik meczu ani przez chwilę nie był zagrożony, w pierwszej połowie zawodniczki trenera Mariusza Łubińskiego pozwoliły rzucić swoim rywalkom jedynie 7 oczek  (56:7 do przerwy). Aż 6 koszykarek Pro-Basket uzbierało w meczu podwójną zdobycz punktową, najwięcej oczek zgromadziła na swoim koncie Mackiel Aleksandra – 21 punktów w meczu. Po 16 punktów do wyniku dorzuciły również Sobczyk Alicja oraz Starbała Milena.

KKS Pro-Basket Kutno – ŁKS KK Szkoła Gortata 96:26 (27:5, 29:2, 22:9, 18:10).

Białoskórska Klaudia 0, Borowiecka Marlena 2, Góral Amelia 0, Józefowicz Maria 12, Królikowska Martyna 10, Lewańczyk Amelia 10, Mackiel Aleksandra 21, Rojewska Julia 0, Sobczyk Alicja 16, Starbała Milena 16, Urban Zuzanna 2, Zawierucha Nadia 7.

Kolejny mecz młodziczki młodsze rozegrają 2 grudnia w Bełchatowie.