Zamknij

Bardzo dobre wyniki zawodników MDK i Alex Kutno

20:53, 12.11.2017 Redaktor
Skomentuj

10 i 11 listopada w Węgrowie odbył się Puchar Polski kadetów i juniorów w w kickboxingu w formułach pointfighting i light contact. W imprezie udział wzięli zawodnicy Młodzieżowego Domu Kultury i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno.

W całym turnieju udział wzięło 176 zawodników z 28 klubów. W wyniku zaciętej rywalizacji kutnowscy fighterzy zajęli:

Anna Justyńska, kadet starszy, w formule light contact, w kat. wagowej – 60 kg,

II miejsce( w drodze do finału Ania pokonała kolejno zawodniczkę z KS Start Działdowo Wiktorię Bagniewską i zawodniczkę z KSW Łuków Martynę Czerepińską, a w finale uległa Michelle Maier z KS Orient Częstochowa),

Zuzanna Winiecka, kadet starszy, w formule light contact, w kat. wagowej – 55 kg,

V miejsce( uległa na punkty w przedwalce z Julią Kwidzyńską z KS Luzino),

Aleks Chojnacki, junior, w formule light contact, w kat. wagowej -63 kg, II miejsce

( w drodze do finału Aleks pokonał kolejno w ćwierćfinale Patryka Jaronia z UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria i pólfinale Marcela Kernewicza z Aliena Kick Łódź, w finale uległ Adrianowi Makowiczowi z Ożarowskiej Szkoły Kickboxingu) ,

Jakub Piotrowicz, kadet starszy, w formule light contact, w kat. wagowej – 52 kg,

III miejsce( w ćwierćfinale Kuba pokonuje Tymoteusza Kopcę z Orienta Częstochowa, w półfinale przegrywa z Patrykiem Bodzkiem z Beskidu Dragon Bielsko-Biała) ,

Oskar Ziębicki, kadet młodszy, w formule light contact, w kat. wagowej -32 kg,

III miejsce( w ćwierćfinale pokonuje Wiktora Fliszewskiego ze Stowarzyszenia Sport to Zdrowie, w pólfinale ulega Mateuszowi Pędziwiatrowi z KS Ziętek Team Kalisz).

- Turniej ciekawy obfitujący w wiele pasjonujących pojedynków w wykonaniu wszystkich zawodników. Wszyscy wspięli się na wyżyny swoich umiejętności co zaowocowało dobrymi wynikami - powiedział trener kutnowskich kickboxerów Aleksander Grabowski. - Jestem zadowolony z postawy moich podopiecznych, ale w dalszym ciągu podwyższamy swoje umiejętności kickboxerskie ciężko trenując dodał.