Zamknij
REKLAMA

Jutro mecz KS Sand-Bus Kutno vs Unia Skierniewice

13:01, 10.11.2017 | Pismak
REKLAMA
Skomentuj

Już jutro, w sobotę 11 listopada o 13:00, piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno rozegrają ostatni ligowy mecz na własnym boisku w rundzie jesiennej. Rywalem podopiecznych Andrzeja Grzegorka będzie lider rozgrywek, Unia Skierniewice.

Unia po 15. kolejkach z dorobkiem 41 punktów jest zdecydowanym liderem rozgrywek. Wicelider Ner Poddębice do skierniewiczan traci już siedem oczek. Warto dodać, że piłkarze ze Skierniewic są jak dotąd jedyną niepokonaną drużyną w tym sezonie. W ostatniej kolejce Unia wygrała 2-1 z Omegą Kleszczów (KS pokonał kleszczowian 5-0), zaś kutnianie zremisowali 1-1 z Orkanem Buczek. Początek meczu o 13:00, stadion przy Kościuszki 26.

Nie lada gratkę dla kibiców przygotował zarząd KS-u Kutno. Podczas jutrzejszego meczu z Unią Skierniewice wygrać będzie można bilety na mecz towarzyski reprezentacji Polski z Meksykiem!

Wśród kibiców w przerwie meczu wylosowanych zostanie kilka osób, które wezmą udział w konkursie rzutów karnych. Zwycięzcy będą mogli w poniedziałek pojechać na towarzyski mecz polskiej kadry z Meksykiem, który odbędzie się w Gdańsku.

KS Kutno

(Pismak)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone