Zamknij
REKLAMA

Tabliczka na Twój dom! Nie przegap okazji i weź udział w konkursie

22:12, 05.06.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

Nie przegap okazji i weź udział w konkursie „Tabliczka na Twój dom w barwach Kutnowskiego Systemu Informacji Miejskiej” i wygraj tabliczkę z numerem adresowym na Twój dom!

Dołącz do grona tych, którzy już mają nowoczesną tabliczkę adresową Kutnowskiego Systemu Informacji Miejskiej!

Mieszkasz w Kutnie? Jesteś właścicielem domu jednorodzinnego? Chcesz otrzymać bezpłatnie nowoczesną i wykonaną zgodnie z Systemem Informacji Miejskiej w Kutnie tabliczkę z numerem adresowym na Twój dom? To proste! Poszukaj w swoim domowym archiwum i przyślij nam interesującą fotografię lub dokument przedstawiające Kutno, życie jego mieszkańców lub wydarzenia z naszego miasta z okresu do końca XX wieku!

Kto może wziąć udział w konkursie?

Każdy z mieszkańców Kutna będący właścicielem budynku jednorodzinnego! Jeżeli chcesz uczestniczyć w naszym konkursie - po prostu wyślij fotografię lub dokument i wypełniony formularz. Liczymy, że biorący udział w konkursie prześlą jak najstarsze fotografie i dokumenty związane z miejscami i ludźmi oraz wydarzeniami z życia Kutna. Aby przystąpić do konkursu należy przesłać fotografię lub dokument w wersji elektronicznej (zeskanowaną) w rozdzielczości nie mniejszej niż 600 dpi w formacie jpg. Przesyłane pliki nie mogą być większe niż 20 mb. Do konkursu można zgłaszać dowolną liczbę fotografii i dokumentów.

W przypadku braku możliwości zeskanowania fotografii lub dokumentu w domu prosimy o dostarczenie Organizatorowi ich w formie papierowej, które po zeskanowaniu Organizator od razu odda właścicielowi.

Sposób zgłaszania fotografii do konkursu:

- za pomocą poczty e-mail na adres: konkurs@tpzk.eu

- pocztą tradycyjną do siedziby Organizatora: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, 99-300 Kutno, ul. Narutowicza 20 z dopiskiem na kopercie „Tabliczka na Twój dom”

- osobiście do siedziby organizatora: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, 99-300 Kutno, ul. Narutowicza 20 (wtorki 16.oo - 19.oo).

Fotografie i dokumenty wraz z formularzem można nadsyłać w terminie od 15 maja do 31 sierpnia 2018r.

Regulamin konkursu i formularz na stronie www.tpzk.eu

Zadanie dofinansowane ze środków Miasta Kutna

 

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone