Zamknij
REKLAMA

Mają wiedzę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

21:11, 24.04.2018 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

W dniach 23 i 24 kwietnia odbyła się 41 edycja powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

23 kwietnia 2018 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie odbyły się eliminacje powiatowe dla uczniów szkół podstawowych. W tegorocznym turnieju zgłosiło się 12 szkół podstawowych z terenu całego powiatu kutnowskiego.

Wyniki klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych:

I -Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach
II -Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie
III - Szkoła Podstawowa w Nowem

24 kwietnia 2018 roku na terenie Gimnazjum nr 2 Kutnie odbyły się eliminacje powiatowe dla uczniów klas gimnazjalnych. W tegorocznym turnieju zgłosiło się 5 szkół gimnazjalnych z terenu całego powiatu kutnowskiego.

Wyniki klasyfikacji drużynowej szkół gimnazjalnych:

I - Gimnazjum w Krzyżanowie
II - Szkoła Podstawowa nr 5 w Kutnie z oddziałami gimnazjalnymi
III - Oddział gimnazjalny przy Szkole Podstawowej im. M.Butler w Ostrowach

Zwycięskie drużyny reprezentować będą powiat kutnowski podczas finału wojewódzkiego turnieju, który odbędzie się 25 maja w Piotrkowie Trybunalskim.

Komenda Powiatowa Policji w Kutnie składa serdeczne podziękowania dla dyrektorów szkół w których rozegrały się tegoroczne eliminacje: Pani Anicie Lemańskiej oraz Panu Juliuszowi Sieradzonowi za pomoc w organizacji turnieju. Podziękowania kierujemy również dla Starosty Powiatowego w Kutnie za ufundowanie symbolicznych upominków dla wszystkich uczestników. Słowa podziękowania kierujemy także dla OSP Dąbrowszczak, którzy pomogli nam w realizacji etapu z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

KPP Kutno

(Redaktor)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone