REKLAMA

Czy w Kutnie łatwo znaleźć biuro dla małej firmy?

17:05, 09.08.2017 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

W Łodzi i Płocku nietrudno o znalezienie reprezentacyjnej przestrzeni biurowej dla małej firmy. W Kutnie mimo dużej ilości zamieszczanych ogłoszeń, o odpowiednią przestrzeń wcale nie jest łatwo. Trafiamy jednak na Rynek Zduński do sąsiadującego z CMTiT Biurowca Zduńskiego.

Znajdujemy się w centrum miasta, Rynek Zduński to teren wytypowany do aranżacji supernowoczesnej infrastruktury. Zabytkowy charakter CMTiT i przestrzeń zielona w samym sercu miasta daje duży potencjał, nic dziwnego, że Miasto Kutno chce tutaj inwestować.

Biurowiec Zduński znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Restauracji Jana, to duży plus- sprawa szybkiego lunchu biznesowego załatwiona.

Na pierwszy rzut oka to kameralna przestrzeń biurowa mieszcząca lokale biurowe na trzech kondygnacjach.

Każdy z poziomów jest inny. Poziom 0 (Alior Bank), dzięki odrębnemu wejściu i reprezentacyjnym witrynom, stanowi ogromny potencjał reklamowy. Poziom +1 daje możliwość pełnej kontroli nad klientami. To doskonała alternatywa, jeśli praca wymaga skupienia.

Na każdej kondygnacji najemcy i klienci mają do dyspozycji sanitariat. Dodatkowo na poziomie +1 znajduje się Meeting Room z pełnym zapleczem konferencyjnym. Sala ta doskonale sprawdza się przy spotkaniach z klientami, lub partnerami biznesowymi. W budynku obowiązuje spójny system brandingowy- najemcy mają pięć przygotowanych miejsc do ekspozycji swojego logo.

By sprostać oczekiwaniom mikro i małych firm, przestrzeń została zaaranżowana na kilkanaście lokali biurowych w odmiennej konfiguracji.

Biurowiec jest klimatyzowany i monitorowany, a Klienci biur mają dostęp do wi-fi.

Biurowiec Zduński daje szereg udogodnień, których nie spotkacie w żadnym innym miejscu w Kutnie. Zarządzaniem budynkiem zajmują się młodzi przedsiębiorcy, którzy doskonale wiedzą, czego sami oczekują. Czysta przestrzeń, systemy bezpieczeństwa, kontrolowany dostęp, jednolita struktura (w BZ siedzibę mają tylko biura), komunikacja i planowanie działań modernizacyjnych, spójny system reklamowy dający możliwość pokazania logotypu swojej firmy w subtelny i profesjonalny sposób.

Tego w Kutnie naprawdę brakowało- świetnie, że ktoś oferuje takie miejsce w zupełnie normalnych, lokalnych cenach! Brawo!

Jeśli chcecie przeczytać więcej, dowiedzieć się czy aktualnie jest w Biurowcu Zduńskim dostępna przestrzeń do wynajęcia, lub polubić ich za innowacyjne na rynku kutnowskim podejście klikajcie pod: www.biurowieczdunski.pl i www.facebook.pl/biurowieczdunski


Fot. www.biurowieczdunski.pl

Artykuł sponsorowany

(Redaktor)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone | 2018